KLÜ Rektörü Aykaç ve Başkan Çağlayan hizmet masalarını gezdi

14
Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali ile Kırklareli Üniversitesi Rektörlük bahçesinde oluşturulan hizmet masaları Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan ve Kırklareli…….
HABER MERKEZİ
Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali ile Kırklareli Üniversitesi Rektörlük bahçesinde oluşturulan hizmet masaları Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan ve Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) Rektörü  Prof. Dr. Mustafa Aykaç tarafından ziyaret edildi. 
 04 Eylül 2013 Çarşamba günü KLÜ Rektörlük bahçesinde hizmet masasını Başkan Çağlayan ile birlikte gezen KLÜ Rektörü Mustafa Aykaç, Belediye Başkanlığının öğrenci ve velilere oldukça güzel rehberlik hizmeti verdiğini, sabah ve öğle olmak üzere ücretsiz yiyecek ikram edildiğini, yeni kampüse gitmek isteyen öğrenciler için ücretsiz servis temin edilmesinin oldukça güzel bir hizmet olduğunu belirtti.
 Kent merkezi hakkında ailelerin ve öğrencilerin bilgilendirildiğini söyleyen Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan: “Belediye Başkanlığımızın oluşturduğu hizmet stantlarında öğrenci ve ailelerine hizmet vermeye devam ediyoruz. Öğrenciler kayıt yaptırdıktan sonra Kırklareli’li hemşerilerimizdir. Rektör Mustafa Aykaç ile hizmet standımızda öğrenci ve aileleri ile sohbet etme fırsatı yakaladık. Belediye Başkanlığı bütün kurumlar ile uyum içinde çalışarak vatandaşlara en iyi şekilde hizmet verme amacındadır.”şeklinde açıklamada bulundu. Daha sonra Başkan Çağlayan ve KLÜ Rektörü Mustafa Aykaç, öğrenci ve velilere hizmet veren diğer stantları ziyaret edip, sohbet ettiler. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here