KLÜ Başbakanlıktan misafirlerini ağırladı

20
Başbakanlık Başmüşaviri ve Medeniyetler İttifakı Ulusal Eşgüdüm Kurulu Başkanı Prof. Dr. Bekir Karlığa ile Brüksel Epistemolojik Araştırmalar Enstitüsü Başkan Yardımcısı Dr. Anas Al-Shaikh-Ali Kırklareli Üniversitesi’ne..
HABER MERKEZİ
Başbakanlık Başmüşaviri ve Medeniyetler İttifakı Ulusal Eşgüdüm Kurulu Başkanı Prof. Dr. Bekir Karlığa ile Brüksel Epistemolojik Araştırmalar Enstitüsü Başkan Yardımcısı Dr. Anas Al-Shaikh-Ali Kırklareli Üniversitesi’ne (KLÜ) nezaket ziyaretinde bulunarak, Rektör Prof. Dr. Mustafa Aykaç ile ortak bilimsel araştırmalar ve işbirliği imkanları konularında görüş alış-verişinde bulundu.
Rektörlük Makamında Başbakanlık Başmüşaviri Prof. Dr. Bekir Karlığa ve Brüksel Epistemolojik Araştırmalar Enstitüsü Başkan Yardımcısı Dr. Anas Al-Shaikh-Ali ile bir süre sohbet eden Rektör Prof. Dr. Mustafa Aykaç, duyduğu memnuniyeti ifade ederek; ziyarette Kırklareli Üniversitesi ile Enstitü arasında müşterek bilimsel toplantılar, misafir araştırmacı ve öğretim üyesi konularında işbirliği imkanlarını değerlendirdiklerini söyledi.  
Prof. Dr. Bekir Karlığa ve Dr. Anas Al-Shaikh-Ali’nin Üniversite Şeref Defteri’ni imzaladığı ziyaret, hediye takdimi ile tamamlandı. (Savaş Eskici)
      
      

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here