KLÜ 4.Bahar Şenlikleri spor branş ve grupları belirlendi

9
Kırklareli Üniversitesi’nden yapılan yazılı açıklamaya göre 4.Bahar
Şenlikleri spor branşları ve grupları belirlendiği bildirildi.

HABER MERKEZİ

4. Bahar şenlikleri etkinliklerinin belirlenmeye başlandığı kaydedilirken, spor Branş ve grupları açıklandı. Voleybol Bayan, Voleybol Erkek ve Basketbol Erkek olarak belirlenen branşlar A ve B grubu olarak 2 ye ayrıldığı kaydedildi.
Voleybol Bayanlar A grubunda Fen-Edebiyat fakültesi, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu, Lüleburgaz Meslek Yüksek Okulu ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, B grubunda ise Vize Meslek Yüksek Okulu, Teknik Eğitim Fakültesi, Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu ve Sağlık Yüksek okulunun olduğu belirtildi.
Voleybol Erkekler A grubunda Turizm Fakültesi, Sağlık Yüksek Okulu, Teknik Eğitim Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi ve Lüleburgaz Meslek Yüksek Okulu, B grubunda ise Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu ve Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu olduğu Basketbol Erkekler A grubunda Sağlık Yüksekokulu, Vize Meslek Yüksekokulu, Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu, Fen Edebiyat Fakültesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi B grubunda ise Lüleburgaz Meslek Yüksek Okulu, Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu, Babaeski Meslek Yüksek Okulu, Teknik Eğitim Fakültesi ve Pınarhisar Meslek Yüksek Okulu olduğu açıkladı. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here