Kızları kaybolan aile perişan durumda

13
17 yaşındaki Emel Ünver her yerde aranıyor

HABER MERKEZİ
Kırklareli merkez ilçeye bağlı Kayalı Köyü’nden Bursa’daki ağabeyinin yanına gezmeye giden 17 yaşındaki Emel Ünver 30 Ocak 2010 tarihinden itibaren ortadan kayboldu.
Kızlarının kaybolmasının ardından çok perişan olduklarını belirten baba Casim Ünver kızının 60 yaşındaki O.G. isimli şahıs tarafından kaçırıldığını iddia ederek şunları kaydetti:
“Kızım Emel bundan yaklaşık 20 gün evvel ağabeyinin evini taşımasına yardım etmek üzere Bursa’ya gitti. 30 Ocak 2010 Cumartesi günü birden ortadan kayboldu. Kendisinin kaybolmasının ardından emniyet birimlerine durumu bildirerek her yerde aramaları başlattık. Yaptığımız araştırmalar neticesinde kızımın evli ve 60 yaşındaki O.G. tarafından kaçırıldığı bilgisine ulaştık. Ama bu zamana kadar bir sonuç alamadık.
Aradan 10 gün geçti ne kızım ne de O.G.’nin cep telefonuna ulaşamıyoruz. Kimse nerede olduklarını bilmiyor. Kızım daha 17 yaşında ne yaptığını bilecek durumda değil. Bir an evvel evine dönmesini istiyoruz. Kızımı görenlerin insaniyet namına 0288 293 73 10 ve 0544 393 71 18 numaralı telefonlara haber vermelerini bekliyoruz.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here