“Kızılay’la Kurbanlarınız amacına ulaşır”

17
Kızılay Lüleburgaz Şubesi Başkanı Şeref Dündar, Kurban Bağışlarının 26 Kasım 2009 Perşembe gününe kadar devam edeceğini belirtti.

Lüleburgaz
2008 yılında on binlerce kişinin kurbanlarının vekâletini Kızılay’a verdiğini belirten Dündar; “Vekâleti alınan kurbanlar Et ve Balık Kurumu kombinalarında, noter huzurunda, din adamları gözetiminde dualarla kesilip kavurma ve konserve yapılarak yıl boyunca Türkiye’nin dört bir yanında ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı. Yardımsever halkımızın kurbanlarını yüz binlerce aileye ulaştırdık. Bu yıl hedefimiz daha da fazlasını yapmaktır. Sizin kurban vekâletleriniz ve bizim hizmet ağımızla, bu bayram da el ele verelim, milyonlarca aileyi sevindirelim” dedi.
Kurban vekâletleri için vatandaşların tüm bankalardaki Kızılay Hesabı, internet üzerinden ise www. kizilay. org.tr adresine, 168 Ücretsiz Danışma ve Bağış hattından telefon ile PTT üzerinden 2868 numaralı Kızılay Posta Çeki ve ayrıca tüm Kızılay Şubeleri’ne başvurarak kurban vekâleti verebilecekler. Ayrıca kurban bedeli 275 TL olup internet ve 168 bağış hattından 4 taksitte ödeyebilecekler. (gk)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here