Kızılay’a bağışta bulunan Bakırcılar Madenciliğe Gümüş Madalya

22
* 2012 yılı içerisinde Türk Kızılayı’na yaptığı bağışla Gümüş Madalya alan Bakırcılar Madencilik Kırklareli’de bir ilki gerçekleştirmiş oldu.
HABER MERKEZİ
2012 yılında Türk Kızılayı’nın Genel Merkezi’ne maddi bağışta bulunan Bakırcılar Madencilik, Türk Kızılayı Genel Merkezi tarafından Gümüş Madalya ile ödüllendirildi.
Türk Kızılayı Kırklareli Şube Başkanı Ruhan Uzunlar Altıntel, Kırklareli Şube Yönetimi’nden; Aydın Azay, Sedat Bilgiç, Aynur Yadalı ve Gülay Karaman Babaeski’ye gelerek Gümüş Madalya’yı Bakırcılar Madencilik’in sahibi İbrahim Bakırcı’ya takdim etti.
Türk Kızılayı Kırklareli Şube Başkanı Ruhan Uzunlar Altıntel yaptığı açıklamasında Kırklareli genelinde ilk kez maddi bağış yapan birinin ödüllendirildiğini belirterek;
“2012 yılında genel merkezimize bağışta bulunan Bakırcılar Madencilik, genel merkezimiz tarafından Gümüş Madalya’ya layık görüldü ve madalyayı verme görevi şubemize verildi. Bu gümüş madalyayı size teslim etmekten mutluluk duyuyorum. Bu davranışınızın örnek olmasını dileyerek Genel Merkezimiz adına yaptığınız bağış nedeniyle sizlere teşekkür ediyorum” dedi.
Bakırcılar Madencilik adına madalyayı teslim alan İbrahim Bakırcı ise yaptığı açıklamasında şunları kaydett; 
“Türk Kızılayı bizlerin yardıma muhtaç kişilere ulaşmamızı sağlayan bir aracıdır. Genel merkeziniz tarafından böyle bir madalyaya layık görülmek bizleri memnun etti. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da Türk Kızılayı’nın yanında olmaya devam edeceğiz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here