Kıyasıya mücadele

67
Kırklareli Süper Amatör Lig ve 1. Amatör Lig Müsabakaları kıyasıya mücadeleler ile devam etti.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Süper Amatör Lig ve 1. Amatör Lig Müsabakaları kıyasıya mücadeleler ile devam etti. Hafta sonu oynanan müsabakalar soğuk havaya rağmen maça gelen taraftarlar güzel futbol ve goller izlediler. Gruplarda liderler değişmezken alt sıralarda yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Süper Amatör Ligde Lüleburgazspor, 1. Amatör Ligde ise A Grubunda Sergenspor, B Grubunda ise Kentspor bu haftada koltuklarını korudular.
Oynanan müsabakalar ve skorlar ise şu şekilde;
* Süper Amatör Lig
Yıldırımspor 1-3 Pınarhisarspor, Lüleburgazspor 1-0 Vizespor, Adaspor 1-5 Pehlivanköyspor,  K.eli Güvenspor 2-1 K.eli Sanayispor, Evrenspor 2-0 B.Karıştıranspor ve Kayaspor 0-3 Demirköyspor  (Hükmen) şeklinde sonuçlandı. Alınan bu skorlar ile Lüleburgazspor liderliğine devam etti. 
Haftanın Takımı: K.eli Güvenspor (Düşme hattını ilgilendiren mücadelede önemli bir galibiyet alarak koltuğu hak ettiler.)
* 1. Amatör Lig A Grubu
Eskitaşlıspor 0-3 Celaliyespor (Hükmen), Kofçaz Serhad Spor 0-2 Sergenspor, Karahıdırspor 0-3 Emirspor, Trakya Fenerspor 0-Özerspor ve Üsküpspor 1-0 Trakya Gençlikspor şeklinde sonuçlandı.
Alınan bu skorlar ile Sergenspor liderliğine devam etti.
Haftanın Takımı: Üsküpspor (Şampiyonluk hedefi olan rakibini sahasında yenerek koltuğu hak ettiler.)
* 1. Amatör Lig B Grubu
Kentspor 3-3 İstasyonspor, Karaağaçspor 6-5 Çakıllı Gençlerbirliğispor, İnecespor 0-1 Tek Santralspor, Kaynarcaspor 9-2 sarıcaalispor ve Kavaklıspor 3-0 Hamitabatspor (Hükmen) şeklinde sonuçlandı. Alınan bu skorlar ile Kentspor grupta liderliğine devam etti.
Haftanın Takımı: Tek Santralspor (Liderlik hesapları yapan rakibini deplasmanda mağlup ederek koltuğu hak ettiler.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here