Kırklarelispor’un Kaptanı dünyaevine girdi

2
*Kırklarelispor’un başarılı futbolcusu Hakan Güvençer, hayatını Nagihan İşgörür ile birleştirdi. Sevgi-Necdet İşgörür’ün kızı Nagihan İşgörür, Huriye Ragıp Güvençer’in oğlu Hakan Güvençer muhteşem bir düğünle dünya evine girdiler.
HABER MERKEZİ
Kırklarelispor’un son yıllarda yakaladığı başarıda büyük pay sahibi olan Hakan Güvençer dünyaevine girdi. Nagihan İşgörür ile dünya evine giren Hakan Güvençer çiftinin ilk orak 19 Haziran 2014 Perşembe günü Rakkas Düğün Salonu’nda Kına Gecesi yapıldı. Türk Âdeti olan Kına Gecesi’nin ardından 21 Haziran 2014 Cumartesi günü Esnaf ve Sanatkarlar Düğün Salonu’nda düzenlenen bir düğünle dünyaevine girdi.
Gece Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nun çiftin nikahını kıyması ile başladı. Nikah Töreni’nde konuşan Belediye Başkanı Kesimoğlu, dünyaevine giren çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi. Nagihan-Hakan Güvençer çifti bir ömür boyu beraberliğe evet demesinin ardından ilk danslarını yaptılar. Geleneksel Takı Merasimi’nin ardından düğüne davetli olanlar çalınan hareketli müzik eşliğinde gecenin ilerleyen saatini kadar eğlendiler. Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi İmtiyaz Sahibi Elmas Cankurt ve çalışanları olarak, dünyaevine giren Nagihan-Hakan çifti bir ömür boyu mutluluklar dileriz. (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here