Kırklarelispor’un ikinci Başkanı Burak Süzülmüş;

37
“Tek amacımız Kırklarelispor’u bulunduğu yerden daha iyi yerlere getirmek”
*Süzülmüş, gazetemize yaptığı açıklamada, ilk yarı sona ermesinin ardından verim alamadıkları bazı oyuncularla yollarını ayıracaklarını, 18 günlük Antalya Kampında yeni transferler yapım sezonun ikinci devresine  en iyi bir şekilde hazırlanacaklarını söyledi. 
HABER MERKEZİ 
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Kırklarelispor’un 2. Başkanı Burak Süzülmüş, sezon öncesi yaptıkları transferlere karşı istedikleri sonuçları alamadıklarını söyledi. Gazetemize açıklamalarda bulanan Süzülmüş, Kırklarelispor’un sıralamada hak ettiği yerde olmadığını söyleyerek şunları kaydetti;  “17 hafta geride kaldı ve sezonun ilk devresi sona erdi. Sezon öncesi yaptığımız transferlere karşılık sahada beklediğimiz sonuçları bir türlü alamadık. Birçok maçta futbol oynayan taraf biz olmamıza rağmen istediğimiz sonuçları skora yansıtamadık. Sıralamada hak ettiğimiz yerde olduğumuzu düşünmüyoruz bu takımı her zaman üst sıralarda görmek istiyoruz. Biz düşme mücadelesi veren değil, şampiyonluk yada play-off mücadelesi veren bir takım olmak istiyoruz. Bunları masaya yatırdık bunun için yapılması gerektiğini hem hocamızla, futbolcularla, hocamızın yardımcılarıyla hep beraber toplanıp değerlendirip, duruma göre yeni bir yol haritası çıkarıyoruz.  Buna yeni transferler de dahil, gideceklerde dahil hepsi genel bir çalışma olacak. Yine tek amacımız Kırklarelispor’u bulunduğu yerden daha iyi yerlere gelmesi için ne gerekiyorsa yapmak. Ligin ilk yarısında verim alamadığımız oyuncularla yollarımız ayıracağız ve Kırklarelispor’a faydalı olacak transferler yapacağız. “
*“hedefimiz yine play-off”
Sezon öncesi hedeflerini play-off olduğunu söyleyen Burak Süzülmüş, ligin ikinci yarsında hedeflerinin yine play-off olduğunu söyledi. 18 gün bir Antalya kampı yapacaklarını söyleyen Süzülmüş açıklamalarına şu şekilde devam etti;  “İlk devrenin sona ermesinin ardından futbolculara verilen izinin ardından sağlam bir 18 günlük Antalya kampımız var. Kampta en iyi şekilde hazırlanıp ikinci yarı maçlarına en iyi şekilde hazırlanıp çıkacağız. kamp içersinde yeni yapacağımız transferleri oraya yetiştirmiş olacağız. Onlarda takıma birlikte kampı geçirecekler, ikinci yarıya hazır bir şekilde kadroyla çıkacağız. artık daha fazla puan kaybetme tahammülümüz yok. Kırklarelispor’un hak ettiği yer burası değil, biran önce hak ettiğimiz yerlere çıkmamız lazım. Biz bu sezona Play-off için başladık hedefimiz yine Play-off değişen bir şey yok. İkinci devre kuracağımız takım play-off oynayacak bir takım olacak.”  
*“Stadımızda çalışmalar hızlandı” 
Statta çalışmaların hızlandığını söyleyen Süzülmüş;  “Herkesin bildiği gibi stadımız tadilatla 2 sezondur stadımız yok dışarıda oynuyoruz. Artık bu ortama da alıştık ama ne olurda olsun burada oynamak bizim için her zaman daha farklı. Yetkililerimiz işi hızlandırdı çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. inşallah önümüzdeki sezon stadımızda hazır olacak. Bizde önümüzdeki sezon yine ikinci ligte daha iyi noktada, daha iyi yerlerde, kendi şehrimizde halkımızın karşısına çıkıp burada maçlarımızı oynayacağız. Kırklareli halkı her zaman bizim yanımızda, ama onlara bir şey söyleyemeyiz çünkü biz burada değiliz. İki haftada 60 km yola herkesin zamanı uymuyor ve maçlara gelemiyorlar. Bizde isteriz stadın ful olsun ve bizde o statta oynayalım. Stadımız olduğu zaman daha farklı olacak yeni zemin yeni tribünler olacak ve yeni başarılara imza atacağız.  (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here