Kırklarelispor’dan 3 büyük destekçiye anlamlı ziyaret

19
TFF Spot Toto 2. Lig Takımları’ndan Kırklarelispor’un Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Can, Kırklarelispor’a amatör kümeden bu yana destek veren Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan’ı Kırklarelispor’u idmanlarında bile yalnız bırakmayan Kırklareli Valisi Mustafa Yaman’ı ve Kırklarelispor’a deplasmanlara gitmesi için otobüs vererek destek olan Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç’ı yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ziyaret ettiklerini söyledi.
HABER MERKEZİ
Sezonlardır Kırklarelispora sahip çıkan Vali Yaman’a, Başkan Çağlayan’a ve Rektör Aykaç’a teşekkür amaçlı plaket takdim ettiklerini ifade eden Başkan Can;
“Sayın Belediye Başkanımız Cavit Bey bizi 2009 yılından beri hiçbir zaman yalnız bırakmayarak desteğini esirgemedi. Elinden geldiği kadar belediye imkanlarını bize yöneltmeye çalıştı. Kırklarelispor’un arkasında durup bize inandığı için teşekkür ederiz.  Sayın Valimiz Mustafa Bey ise Kırklareli’nde göreve başlayalı 1.5 yıl oldu ama Kırklarelispor’un hazırlık maçları dahil hemen hemen bütün hepsine katıldı. Sporcu kişiliği ile tanınan bir valimiz var. O yüzden biz çok şanslıyız. Her zaman bizim yanımızda. Maddi manevi destekleri esirgemiyor. Onun içinde güzel bir plaket yaptırdık teşekkürlerimizi sunduk. İnşallah önümüzdeki sezon daha büyük desteklerle kulübümüzün arkasında duracağını söyledi. Kırklarelispor yönetimi olarak yaptığımız teşekkür ziyaretlerimizden sonuncusunu ise Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Akaç’a yaptık. 
Kırklarelispor’un deplasmanlara olan ulaşımı Kırklareli Üniversitesi otobüsleri ile sağlandı. Uçakla olan yolculuklarımızın otobüsle olan kısmına üniversitemiz destek verdi. Kırklareli Üniversitesi’de yeni kurulan bir üniversite. Yeni kurulmasına rağmen bize böyle destekte bulunması bizim için umut ve mutluluk vericidir. Rektör hocamızda Kırklarelispor’un her zaman arkasında olacaklarını söyledi. Hocamız; “Bu dar imkanlarına rağmen bu kadar başarılı bir kulüp. Kırklareli’ni tanıtan iki kurum var. Biri Kırklarelispor biri Kırklareli Üniversitesi. Onun içinde biz her zaman Kırklarelisporun arkasında olacağız” dedi. İnşallah önümüzdeki sezon bu üç kurumdan aldığımız güçle beraber kendi imkanlarımızı biraz daha zorlayıp önümüzdeki sezon, bu sezonda daha başarılı olmak için çabalayacağız. Bize destek veren bütün kurum ve kuruluşlara Kırklarelispor Kulüp Başkanı ve Yönetim Kurulu olarak teşekkür ederiz” şeklinde konuştu. (Ufuk Ertop)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here