Kırklarelispor’da moraller yerinde Can “Aldığımız 3 puan çok önemliydi, bunun devamını getireceğiz”

64
Lig’te 11 hafta sonra deplasmanda oynadığı Bugsaş Spor maçında üç puanla tanışan Kırklarelispor’da gözler hafta sonu oynanacak Diyarbakır Büyük Şehir Belediye maçına çevrildi
*Can; “Uzun zamandır özlemini çektiğimiz 3 puan özlemini deplasmanda giderdik. Artık bu maç geride kaldı bu hafta sonu yine çok önemli bir maça çıkacağız. Diyarbakır’ı mağlup ederek puan cetvelinde üst sıralara tırman istiyoruz” dedi.
*Ankara  deplasmanında taraftarların kendilerini yalnız bırakmadığını söyleyen Can; “taraftarlarımıza otobüs temin eden Belediye Başkanımız Mehmet Siyam Kesimoğlu’na teşekkür ederim” dedi . 
HABAER MERKEZİ 
Bu sezon ilk kez 3 puanla tanışan Kırklarelispor’da moraller yerinde. 11 hafta sonra gelen puan ardından gözler Pazar günü oynanacak olan Diyarbakır maçına çevrildi. Uzun zaman sonra gelen 3 puanla kendilerine geldiklerini söyleyen Kırklarelispor Başkanı Volkan Can; “Uzun zamandır özlemini çektiğimiz 3 puan özlemini deplasmanda giderdik. Artık bu maç geride kaldı  bu hafta sonu yine çok önemli bir maça çıkacağız. Diyarbakır’ı mağlup ederek puan cetvelinde üst sıralara tırman istiyoruz” dedi. Ankara deplasmanında taraftarların kendilerini yalnız bırakmadığını söyleyen Can; “taraftarlarımıza otobüs temin eden Belediye Başkanımız Mehmet Siyam Kesimoğlu’na teşekkür ederim” dedi.  Bu galibiyetin devamı geleceğini söyleyen Can şunları kaydetti;  “Bugsaş Spor maçı inşallah bizim için bir başlangıç olur, Bugsaş’tan aldığımız 3 puan çok değerli bizim açımızdan. Hafta sonu oynayacağımız Diyarbakır maçında bunun devamını getirmek istiyoruz. Bizi yalnız bırakmayan taraftarlarımıza teşekkürler. Kötü gidişata rağmen içerde dışarıda bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadılar. Aldığımız bu üç puanı taraftarlarımıza armağan ediyoruz. Bu haftada çok önemli bir maça çıkacağız. Diyarbakır Büyük Şehir’i ile çok kritik bir maça çıkacağız. Bu maçtan da alacağımız 3 puanla alt sıralardan kurtulmak istiyoruz.  İyi bir futbolla bir 3 puan daha kazanmak istiyoruz. Hafta sonu oynayacağımız maça tüm Kırklareli halkını bekliyoruz. Son olarakta geçtiğimiz hafta sonu Ankara deplasmanına taraftarlarımızın gelmesine katkı sağlayan Belediye Başkanımız sayın Mehmet Siyam Kesimoğlu’na teşekkür ediyorum.” 
*Güvençer;  “hafta sonu oynayacağımız maça tüm Kırklareli halkını bekliyoruz” 
Kırklarelispor’un başarılı futbolcularından ve takım kaptanı olan Hakan Güvençer, uzun zamandır özlemini çektikleri galibiyeti en sonunda aldıklarını söyledi. Ligin iyi takımından aldıkları 3 puanla morallerinin yerine geldiğini söyleten Güvençer şunları kaydetti; “Uzun süreden beri özlemini çektiğimiz bir galibiyeti aldık Bugsaş karşısında. Tüm çalışmalarımız, arzumuz bu yöndeydi fakat bir türlü aksilikler, hakem hataları ve bir sürü mazeret ortaya çıkıyordu. Şükürler olsun deplasmanda ligin iyi takımlarından Bugsaş’ı 2-0 gibi net bir skorla yenip hem 3 puanla tanıştık, hem her şeyden önemli moralimizi ve kaybettiğimiz güvenimizi geri aldığımız düşünüyorum. Bu hafta iç sahada Diyarbakır takımı ile yapacağımız maçta da aynı moralle, özgüvenle, istekle ve inançla sahaya çıkıp anlımızın akıyla iç sahada da galibiyetle tanışıp taraftarlarımıza armağan etmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Bu bir başlangıç oldu, Kırklarelispor yavaş yavaş hak ettiği yere taşımak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. hafta sonu oynayacağımız maça tüm Kırklareli halkını bekliyoruz. “ (kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here