Kırklarelispor’da kombineler satışa çıktı

16
Kırklarelispor’un 2013-2014 Sezonu kombine kartlarının satışı başladı. Kırklarelispor Kulüp Başkanı Volkan Can, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

HABER MERKEZİ
Kırklarelispor’un 2013-2014 Sezonu kombine kartlarının satışı başladı. Kırklarelispor Kulüp Başkanı Volkan Can, yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Kombine kartların 150 liradan satışa sunduk. Başlangıç olarak 500 kart hazırlattık. Bizler kulüp olarak görevlerimizi her sene bir şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Şimdi de taraftarımızın görevleri var. Kombine kart alarak takımlarına sahip çıkmalarını istiyoruz. 150 liralık bir rakamın çok fazla olmadığını düşünüyorum. Kombine satışından elde edilecek para bizim için çok önemli. Bizler kulüp yöneticileri olarak bir şekilde para akışını sağlamaya çalışıyoruz. Ancak sponsorumuzun az olması bizi bazen çaresiz bırakıyor. Kombine kart satışları sezon öncesi iyi bir gelir kaynağı. Taraftarımızın rağbet göstermesini umut ediyoruz. Maçlarımızın bir kısmı yine Lüleburgaz’da oynanacak. Bizler oraya gelmek isteyen taraftarlarıma zaten araç temin ediyoruz. Bizler birçok fedakârlık yapıyoruz. Çok şükür taraftarımızda yapıyor ama daha fazla olmasını umut ediyoruz. Tribünlerimiz ne kadar kalabalık olursa futbolcularımız bir o kadar motive oluyor. Tribün desteği olmazsa olmazlarımızdan. Geçtiğimiz sezon taraftar konusunda azlıktan dolayı sıkıntı yaşadık. Rakip takımlara taraftarımızla baskı kurmamız gerekiyor. Bunu hissettirmemiz gerekiyor. Ancak bunu bir türlü oluşturamadık. Bizimde isteğimiz her zaman galip gelmek ve üst sıralara oynamak takım olarak. Ama bazen durumlar farklı şekilde gelişiyor. Geçtiğimiz sezon kırılma anları oldu bu kırılma anlarında daha çok taraftarımız yanımızda olsaydı. Daha iyi yerlerde ligi bitirebilirdik. Bu sezon farklı ve yeni bir takımla sahada yerimizi alacağız. Aramızdan ayrılan arkadaşlarımız oldu onların hepsine verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni gelen arkadaşlarımıza ise hoş geldiniz diyorum. Onlara Kırklarelispor’un yükünün ağır olduğunu ve Trakya’nın tümünün temsilcisi olarak işimizin ne kadar zor olduğunu anlatmaya çalışıyoruz. Bu sezon daha genç bir kadroya sahibiz. Tecrübeli olan arkadaşlarımızla genç olan kardeşlerimizi kaynaştırıyoruz. Teknik ekibimiz profesyonelce bu işi yürütüyor. Kırklarelispor tarihinde ilk defa üç sezondur ikinci ligde yer alıyoruz. Kolay değil ancak bizlerde gün geçtikçe tecrübelendik. Mutlaka hatalarımız oluyor ama bunları en aza indirerek devam ediyoruz. Önceleri rakibe bizler önlem alıyorduk şimdi rakipler bize önlem almaya başladı. Bunu hissediyoruz. Açıkçası hoşumuza da gidiyor. Çünkü 5-6 sene içerisinde geldiğimiz noktada çoğu takımın hayal ettiği yer. Bizler daha ilersini düşünüyoruz. Ancak bunu başarmak için ciddi desteğe destekçilere ihtiyacımız var. Sabit bir gelir kaynağımız ve iyi sponsorlar bulduğumuz takdirde hayal ettiğimiz Bank Asya ligi hayalden daha yakın olur. Bizler zoru seviyoruz ve bunu başarmak için elimizden geleni yapıyoruz” dedi. (Serkan Koçtürk)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here