Kırklarelispor’da 10 ayda büyük değişim yaşandı

10
* 2009 yılının Mart ayından sonra yapılan seçimlerde yeni yönetimin gelmesiyle Kırklarelispor’da sönmek üzere olan kor, küllerini yelleyip tekrardan alev aldı. Sadece kendi yağında kavrulmuyor, aldığı galibiyetlerle adını da duyuruyor.

HABER MERKEZİ
Trakya’da tek namaglûp takım olan Kırklarelispor şampiyon olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. 2009 yılının Mart ayından sonra yapılan seçimlerde yeni yönetimin gelmesiyle Kırklarelispor’da sönmek üzere olan kor, küllerini yelleyip tekrardan alev aldı. Geçen sene verdiği sözlerini tutan Kırklarelispor’un yeni yönetimi başarıya imzalarını atmaya devam ediyor.
Yeni yönetim bunun sevinci içerisinde önümüzdeki sezonun planlarını yapmaya başladı. Bu kadar başarılı giden bir takıma bütün Kırklareli halkının destek çıkmasını bekliyor. Kırklarelispor yönetimi bir tek Kırklareli Belediye’sinden gelen yardım ile ayakta duramayacağını biliyor ve ayakta durmak için elinden geleni yapıyor. Herkes taşın altına elini koyarsa daha da iyi yerlere gelip Kırklareli’nin adını, sesini ve gücünü bilmeyenlere, duymayanlara ve hissetmeyenlere öğretmek için ellerinden geleni ve gelmeyeni yapacaklarına yönetim ve takım olarak inanıyorlar. Bu yardımı da Kırklareli’nin üst düzey yönetici kesimlerinin maddi veya manevi bir şekilde desteklerini bekliyor.
* Kırklarelispor’un başarısı ilimizin başarısıdır
Kırklarelispor seçimlerden önce neredeyse “yok” denecek durumdaydı. Son 7 yıldan beri bu çöküşte durdu. Merdivenleri 3’er 5’er inerken şimdi tadını çıkarta çıkarta ama dinlenmeden soluklanmadan 1’er 2’şer çıkmaya başladı. Tüm dünyada olduğu gibi Kırklareli’de de en büyük reklâmın futbol ile olacağını herkes biliyor.
* En büyük taraftar desteğini alan tek kulüp
Kırklareli geneline bakıldığında tek namaglûp olduğu gibi en büyük taraftar desteğini alan tek kulüp Kırklarelispor’dur. Deplasmandaki maçlarda da bu desteği görmeye devam ediyor. Kırklareli Amatör Süper Lig’in 2. yarısının ilk maçlarından biri olan Kırklarelispor-Babaeskispor maçına 11 otobüs taraftar ile giderken Kavaklı Beldesinde Kırklarelispor konvoyunun taraftar kitlesi tarafından önü kesilerek adeta bir şölen havası yaşatıldığı gözlerden kaçmadı. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here