Kırklarelispor’a tecrübeli forvet

37
Kırklarelispor Beypazarı Şekerspor’un tecrübeli forvetini 1 yıllık sözleşme ile renklerine bağladı. 
HABER MERKEZİ
2011/2012 Futbol Sezonu’nda Spor Toto 2. Lig’te mücadele edecek olan Kırklarelispor Beypazarı Şekerspor’un tecrübeli forveti Recep Serkan Çetintaş ile sözleşme imzaladı.
22 Temmuz 2011 Cuma günü saat 17.00’de Kırklarelispor Kulübü Tesisleri’nde düzenlenen imza törenine; Kırklarelispor Futbol şube Sorumlusu Bahadır Sucuoğlu ile Kulüp Yöneticisi Ömer Topuz katıldı.
Kırklarelispor’un son iki sezondur üst üste aldığı başarılarla ne kadar büyük bir takım olduğunu herkese gösterdiğini belirten Çetintaş imza törenin ardından yaptığı açıklamalarında şunları kaydetti:
“Kırklarelispor’a geldiğim için çok mutluyum. Daha önce Edirnespor’da da oynadım. Trakya’yı az çok biliyorum. Burada tanıdık futbolcu arkadaşlarım var. Yeni transfer arkadaşlardan tanıdığım arkadaşlarım var. Gördüğüm ortamda birbirini tanıyan futbolcu grubu geldi buraya, inşallah yeni sezonda Kırklareli spor adına başarılı maçlar çıkartırız. Takımın iyi yerlere gelmesini sağlarız.
Transfer olmamda en çok katkıyı Kulüp Başkanı sağladı. Kendisi araştırma yapmış, zaten oynadığımız yerler belli. Bu devirde futbolcuyu araştırmak çok kolay, bizi istediler, çağırdılar geldik ve anlaştık. 
İkinci Lig’de yıllardır top koşturuyorum. Ancak Kırklareli’nin 3. Lig’deki mücadelesini az-çok takip ediyorduk. İyi bir seri yaparak Amatör Lig’den, 3. Lig’e, buradan 2. Lig’e çıkma başarısını gösterdi. Bu kulübün doğru ve düzgün yönetildiğinin bir göstergesidir. Bu kulübün iyi yöneticileri olduğunu, iyi hocalarının olduğunun bir göstergesidir. Ben iddialı konuşmak istemiyorum, ama 2. Lig’e yeni çıkan bir kulüp, 2. Lig yeni bir vizyon, inşallah başarılı maçlar oynarız.
Ben genelde takım oyuncusuyum. Takımıma faydalı olmak isterim. Gol krallığı ya da daha farklı meseleler peşinde koşmam, önemli olan takımım başarılı olsun. Geçen yıl Beypazarı Şekerspor’da oynadım. Takım halinde hepimiz bir şeyler yaptık her futbolcu bir şeyler kattı güzel bir arkadaşlık var. Başarılı olduk play offlara çıktık. Kendi sahamızda yenilmedik. Burada onun gibi bir ortam olduğunu düşünüyorum. İnşallah bizde öyle bir başarıyı yakalarız.
Bir kulübün taraftarsız olması kötü, ama benin burada duyduğum çok güzel bir taraftar desteği var. Takımı sonuna kadar destekliyorlar, stadı azına kadar dolduruyorlar. Ben böyle duyumlar aldım. Bu yıl 2. Lig daha güzel bir yer. Kırklarelispor sanırım 10 sezondur 2.Lig’de değildi. Taraftarda bu konuda bir açlık vardır. İnşallah güzel futbol seyrettirir ve daha çok taraftar çekeriz. Onlarda bizi daha çok desteklerler.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.