Kırklarelispor Ziraat Türkiye Kupası’ndan 2-0 yenilerek elendi

9
25 Eylül 2013 Çarşamba günü Manisa Turgutlu’da oynanan maçta Kırklarelispor Turgutluspor’a 2-0 yenilerek önceki senelerde olduğu gibi Türkiye Kupası’na yine erken veda etti. 
HABER MERKEZİ
25 Eylül 2013 Çarşamba günü Manisa Turgutlu’da oynanan maçta Kırklarelispor Turgutluspor’a 2-0 yenilerek önceki senelerde olduğu gibi Türkiye Kupası’na yine erken veda etti. 
Kırklarelispor 37. dakikada kazanılan penaltı sonucunda Ferit Erişçi’nin Penaltıyı gole çevirmesi ile 1-0 mağlup duruma düştü. İlk Yarı bu skor ile tamamlanırken ikinci yarıya her iki takımda oyuncu değişiklikleri ile başladı. Kırklarelispor’da oyuna Savaş Esen’in yerine giren isim Seydihan olurken, Turgutluspor’da ise golü atan oyuncu Ferit ‘in yerine oyuna Gökhan dâhil oldu. İkinci yarı kontrolü elinde bulunduran Turgutluspor zaman zaman etkili ataklar gerçekleştirdi.  Maçta en henüz 77. Dakikada oyuna giren İsmail Köse 80. dakikada yaptığı vuruşla Turgutluspor’u 2-0 taşıyan isim oldu. Maçı 2-0 kazanan Turgutluspor bir üst tura çıkarken geçtiğimiz senelerdeki gibi yine ilk turlarda elenen takım Kırklarelispor oldu.      
Turgutluspor: Süleyman Küçük, Özkan Serbest, Ömer Ateş, Şevket Güngör, Selçuk Baştürk, Oğuz Mataracı, Koray Karagözoğlu, Yasin Görkem Arslan, Ferit Erişçi, Mert Kaytankaş, Ferdi Başoda.
Yedekler: Emre Toraman, Barış Kol, Gökhan Sazdağı, Mustafa Can, İsmail Köse, Mehmet Albayrak, Fatih Demirlek
Teknik Sorumlu: Burhanettin Başatemur
Kırklarelispor: Bulut Basmaz, Savaş Esen, Ahmet Yakak, Yunus İçuz, Göksel Ergün, Hakan Güvençer, Berkan Ergene, Eren Açıkgöz, Cemal Köse, Hasan Erdi Aslan, Enis Çeliksu.
Yedekler: Muhammet Şentürk, Seydihan Başlantı, Kürşat Ergun Aydın, Fatih Özer, Tahir Türker, Ali Berk Acar, Devrim Kılıç.
Teknik Sorumlu: Bilgin Erdem (Serkan Koçtürk)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here