“Kırklarelispor yönetiminde ben yok biz varız”

10
Kırklarelispor yönetimi geçtiğimiz günlerde Soylu fm’de canlı yayın programına konuk oldu.

HABER MERKEZİ

Babaeski İlçesi’nde ve çevresinde yayınlanan “Ülkü Tırpancı ile 90 Dakika” Spor Programı’nın bu hafta ki konukları lider Kırklarelispor Kulübü’nün Başkanı, Genel Kaptanı ve Teknik Heyeti oldu.
Kırklareli Süper Amatör Küme Futbol Ligi’nde çok iyi bir başlangıç yapan ve 9’uncu haftayı da Lider olarak bitiren Kırklarelispor’un Kulüp Başkanı Volkan Can, Genel Kaptan Bahadır Sucuoğlu ve Antrenör Bilgin Erdem, spor programında eski Milli Hakem Ülkü Tırpancı’nın sorularını yanıtladılar.
Tırpancı, Kırklareli Süper Amatör Futbol Ligi’nde, 23 puanla 9’uncu haftayı da namaglûp unvanla Lider olarak bitiren Yeşil-beyazlı takımın Kırklareli İlini en iyi şekilde temsil ettiğini belirterek, şunları kaydetti.
“Lider Kırklarelispor’da şuan Yönetim ve teknik heyet olarak çok iyi bir ekip oluşmuş. Sanki şehir de ki tüm sporseverler Kırklarelispor için tek yumruk haline gelmiş. Gördüğümüz gibi bu da takımda haklı olarak bugün başarıyı getirmiştir.”
Hedeflerinin 2’inci Türkiye Profesyonel ligi olduğunu belirten, Kırklarelispor Kulüp Başkanı Volkan Can ise programda şunları söyledi:
“Sezon başında, Yönetim olarak Antrenörümüz Bilgin Erdem’e tam yetki vererek takım olarak çok iyi bir ekip oluşturduk. Bildiğiniz gibi şuan ligde namaglûp unvanla lider durumda olan başarılı bir takımız. Kırklareli’nde şuan iyi bir hava yakaladık. Hedefimiz büyük eski günleri tekrar Kırklareli halkına yaşatmak istiyoruz. Ben sizlerin aracılığı ile buradan Sayın Valimiz Cengiz Aydoğdu’ya, Kırklareli Milletvekilimiz Sayın Ahmet Gökhan Sarıçam’a ve çok değerli Belediye Başkanımız Cavit Çağlar’a, Kırklarelispor’a vermiş oldukları desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.” Aynı zamanda Kırklareli Zabıta Müdürü Uğur Tuncan, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Çetintaş ve Kırklareli Ticaret Odası Başkanı Turhan Altıntel’e desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz dedi.
Can açıklamasında;” Kırklarelispor yönetiminde ben yok biz varız mantığı var. Herkes  bir şeyler olabilmesi için fedakarlıklar gösteriyor. Yönetime gelirken Yönetim – Futbolcu – Taraftar hep beraber bölgesel lige hedefini koymuştuk. Bunu başaracağız. Biz bölgesel ligi amaç değil araç olarak görüyoruz. Bizim asıl amacımız seneye Bölgesel Ligi’de en üst seviyede tamamlayıp Kırklarelispor’u en azından 2. Lig’de görmek. Haftaya Lüleburgazspor maçını da kazanıp ilk yarıyı namaglup lider tamamlamak istiyoruz. Devre arasında da yapacağımız birkaç takviyeyle ikinci yarıya yine güzel bir başlangıç yapmak istiyoruz” dedi.(dy)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.