Kırklarelispor yeni transferleri ile saha indi

25
Kırklarelispor 2 sezondur aldığı üst üste şampiyonluklar ile bu sezon Türkiye Spor Toto 2 Ligi’nde mücadele edecek.
HABER MERKEZİ
Geçtiğimiz sezon Kırklarelispor’un şampiyonluğu için mücadele eden iskelet kadroyu bozmadan üzerine kaliteli ve iyi futbolcuların transferini gerçekleştiren Kırklarelispor yönetimi bu sezonda takımların korkulu rüyası olacak.
Üst üste aldığı başarılı sonuçlarla Kırklarelispor Tarihi’ne adlarını altın harflerle yazdıran Kırklarelispor Spor Toto 2. lig’te yapacağı maçların hazırlıkları için sahaya indi. Kırklarelispor şampiyonluğu getiren iskelet kadro ve yeni transferi gerçekleştirine 9 futbolcusu ile birlikte ilk çalışmasını 18 Temmuz 2011 Pazartesi günü saat 18.00’e Kırklareli Atatürk Stadı’nda gerçekleştirdi.  
Yeni yapılan transferler ile kadronun daha da sağlamlaştığını belirten Kırklarelispor Başkanı Volkan Can yeni sezon ve yapılan transferlerle ilgili olarak şunları kaydetti:
“Yeni sezonumuz Kırklareli halkına hayırlı ve uğurlu olsun. Geçtiğimiz 2 sezon yaşadığımız mutlulukları bu sezonda yaşamak istiyoruz. Transferlerimizi o doğrultuda yaptık. Hiçbir transferimizi basına yansıtmadık. Bugüne kadar 9 kişiyi transfer yaptık. Kaleci Serdar Nişancı’yı Buksaşspor’dan, Ön Libero Murat Tiraki’yi Pendikspor’dan, Ön Libero Yunus İçuz’u Balıkesirspor’dan, Stoper Murat Suci’yi Tarsus İdmanyurduspor’dan, Sağbek Berkan Ergene’yi Van Belediyespor’dan, Orta Saha Semih Kahraman’ı Lüleburgazspor’dan, Orta Saha Serdal Alan’ı Lüleburgazspor’dan, Orta Saha Murat Baytaroğlu’nu Güngörenspor’dan, Forvet Tayfur Emir Yılmaz’ı Gölcükspor’dan transfer ettik. Hedefimize ulaşmak için 2-3 noktada yer kaldı. Bir forvet alıp, bir de sol açık alıp, bir de hoca ihtiyaç görürse ikinci ekstra bir forvet alıp transfer dosyasını kapatmak istiyoruz. Şu ana kadar yapmış olduğumuz transferler yerinde olmuştur. İnşallah Kırklareli halkına bu sezon iyi bir takım izlettireceğiz. İnanıyorum ki Kırklarelispor bu sezonda liglerin korkulu takımı olacak. Yaptığımız transferlerin yerinde olup olmadığı başlayacak olan liglerde belli olacak. Her şey sahada belli olacak. 
* “Transfere 2 milyon TL ayırdık” 
Transferler için bu sezon 2 milyon TL ayırdık. Bugüne kadar yaptığımız transferler için 1 milyon 600 bin TL harcama yaptık. Geri kalan 400 bin TL’ye de 2-3 tane daha takımımıza kaliteli futbolcu katarsak çok iyi işler yapacağımıza inanıyorum. Geçen sene ilk onbirimizde sürekli oynayan 14 futbolcumuzu takımımızda tuttuk. Aslında bizim için en büyük transfer bunlardır. Geçen seneki iskelet kadroyu bozmadık. Bu senede üzerine tecrübeli ve iyi futbolcuları kattık. İnşallah 2. Lig’te başarılı olarak Kırklareli halkına bir mutluluk daha yaşatacağız. 
* “Sponsorumuz yine Kırklareli Üniversitesi”
2. Lig’te yapacağımız karşılaşmalardaki sponsorumuz geçtiğimiz sezon olduğu gibi  Kırklareli Üniversitesi oldu. Bu sponsorluğu bizlere sağlayan Kırklareli Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Aykaç’a ve Üniversite Genel Sekreterimiz Ergün Erbay’a çok teşekkür ederiz. Bizlere bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada maddi ve manevi destek olacaklarını ifade ettiler.   
* “Bizlere destek olan herkese teşekkürler” 
Belediye Başkanımız Av. Cavit Çağlayan’a da teşekkür etmek istiyorum. Tesislerimizin yapımı Şubat ayına kaldı. Hem sahamız hem de tribünlerimiz olacak. Belediyemiz yeni yaptığı Su Arıtma Tesisleri’ndeki tesislerini Kırklarelispor’un emrine açtı. Buda bize yapılan büyük bir jesttir. Şu anda ilk defa Kırklarelispor oraya geçecek. Burayla ilgili olarak Belediye Yazı İşleri Müdürü Uğur Tuncan görevlendirildi. Kendisi bizim her türlü sorunumuzla ilgilenecek. Kırklareli Belediye Başkanımız Av. Cavit Çağlayan’a bizlere 5 Yıldızlı Hotel konforunu sağladıkları için çok teşekkür ediyorum. Başarı birlik ve beraberlik içerisinde olunursa gelir. Valimiz, Belediye Başkanımız ve Rektörümüz bizlerin yanlarında olduğu sürece bizler başarılı sonuçları alacağız. Kendilerinin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada bizlerin yanında olacağına inanıyor ve kendilerine teşekkür ediyorum.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here