Kırklarelispor rüzgarı Düzce’den sonra İstanbul’da esecek

14
Kırklarelispor önce Kırklareli Amatör Süper Lig’de sonra Düzce Grubu’nda oynadığı 28 maçtan 28’inde de başarı göstererek 3. Lige 2 adım bıraktı.

Kırklarelispor rüzgarı Düzce’den sonra İstanbul’da esecek
HABER MERKEZİ
Kırklarelispor önce Kırklareli Amatör Süper Lig’de sonra Düzce Grubu’nda oynadığı 28 maçtan 28’inde de başarı göstererek 3. Lige 2 adım bıraktı.
Bu başarıların sonrasında Kırklarelispor Başkanı Volkan Can yaptığı açıklamasında şunları kaydetti;
“Düzce Grubu’ndan şampiyon olarak ayrıldıktan sonra tüm hızımızla çalışmalara devam ediyoruz. 8 yıl sonra takımımız profesyonel lige bu kadar yaklaşmışken bu işi sonlandırmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Ama bu işe bütün Kırklareli sahip çıkması lazım. İlk maçımızı 28 Mayıs010 Cuma günü İstanbul’da yapacağız. Tüm Kırklareli halkını ve Kırklarelispor taraftarını yanımızda görmek istiyoruz. Bu gün birlik ve beraberlik günüdür. Bu önemli günde bizi yalnız bırakmayacağınıza inanıyoruz. Yönetim, futbolcu ve taraftar el ele hep beraber Profesyonel Lig’e sözü vermiştik ve sözümüzü yerine getirmek için önümüzde sadece 2 maç kaldı. İnşallah önümüzde kalan 2 engeli de aşacağız ve Kırklareli halkına sabırsızlıkla beklediği ve özlediği Profesyonel Lig heyecanını yaşatacağız.
Herkesin taşın altına elini koyması lazım. Unutmayalım ki bir şehrin en büyük reklamını spor kulüpleri yapar. Kulübümüz’de önce Düzce’de sonrada İstanbul’da yapacak. Bütün büyüklerimizin bu reklamın farkına varması gerekiyor.
Amatör Süper Lig’de namaglup olarak ayrılan kulübümüz son olarak Düzce’de Kırklareli’nin ismini duyurarak orada da şampiyon olduk.”
Kırklarelispor Teknik Direktörü Bilgin Erdem takımın büyük bir çaba ve özveriyle İstanbul grubunda karşılaşacağı 2 maç için hazırlandığını dile getirerek;
“Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Takımın kondisyonu ve motivasyonu çok iyi. Allah’ın izniyle Düzce’de olduğu gibi İstanbul’da da bu başarıyı elde edeceğiz ve daha öncesinde verdiğimiz sözü yerine getirip aldığımız başarıyı bizi destekleyen ve desteklemeyen Kırklareli halkına armağan edeceğiz” dedi. (ue)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here