Kırklarelispor nefes açtı

13
Kırklarelispor nefes açtı

Daha önce planlanan Babatepe mevkiine koşu programı, sağanak yağmur dolayısı ile iptal olunca saat 15: 00 da ki idman Kırklareli Atatürk stadyumuna alındı. Idmana tam takım katılan futbolcuların oldukça neşeli oldukları gözlendi. Idman kros çalışması ile başladı.

Bir hayli terleyen futbolcular yorgun gözükse de ikinci devre için kondisyon depolamaları gerektiğini söylediler. Idman daha sonra top kontrol çalışmalarıyla devam etti. Antreman sonrası görüşlerini aldığımız Antrenör Bilgin Erdem " Çalışmalarımız ara vermeden sürüyor,  Idmanlar perşembe gününe kadar ağırlıklı olarak kondisyon çalışmalarıyla devam edecek. Yılbaşından sonra ise takımı 4- 5 günlük bir kampa alacağız.

Ikinci yarıya iyi başlayıp bu seriyi devam ettirmek için bu kondisyon çalışmaları şart" dedi. Idman top kontrol çalışmaları ile devam etti ve yenileme çalışmalarıyla son buldu.

 Gökhan Dönmez Kırklarelispor’da

Çanakkale Dardanelspor’da oynayan futbolcu Gökhan Dönmez, hocasının bilgisi doğrultusunda tatilini boş geçirmemek için Kırklarelispor’la idmana çıktı.

Tatil için geldiği memleketinde çalışmalarını devam ettiren Dönmez  Idmanda dinç gözüken, Kırklarelili futbolcularla da daha ilk günden iyi anlaşması gözden kaçmadı. Neşeli geçen idmanda Gökhan’ın Kırklarelispor’a transfer olup olmayacağı merak konusu.

Daha öncede Kırklarelispor’un transfer girişiminde bulunduğu genç oyuncu devre arasında transfer dedikodularına yol açtı.

Fakat hedeflerinde profesyonellik olan ve bu ara 2.lig takımlarının peşinde olması bu transferi çıkmaza sokuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here