Kırklarelispor Kartepe’ye kampa gidecek

14
Türkiye Futbol Federasyonu (T.F.F.) 3 Lig’de 2. Grupta Mücadele edecek olan Kırklarelispor 09 Ağustos 2010 Pazartesi günü İzmit Kartepe’ye 8 günlük kampa gidecekler.

HABER MERKEZİ

30 futbolcu ve 5 kişilik yönetim ile kampa gidecek olan Kırklarelispor, kamp dönüşü kadrosunu 26 kişiye düşürecek.
Kırklarelispor Teknik Direktörü Bilgin Erdem yaptığı açıklamasında şunları kaydetti;
“Salı, Çarşamba ve Perşembe olarak haftada 3 gün çift idman yapıyoruz. 1 hafta sonra idmanları teke düşürerek tempoyu arttıracağız. Kamp döneminde de olsak oyuncu arayışımız devam ediyor. Transferlerimizden en son olarak Kartal Belediye Spor’dan 1986 Doğumlu 3. ligde 51 maç oynayan Aykut Gökdemir’i yaptık.”
“Amatörde böyleyse, profesyonelde düşünemiyorum”
Kırklarelispor’un eski futbolcusu, genç ve başarılı Başkanı Volkan Can; “Amatör Süper Lig’de yaklaşık 4 bin kişilik taraftar kitlemizin, Profesyonel Lig’de taraftar kitlemizi düşünemiyorum” dedi. Fikstürlerin bu gün belli olacağını belirtti.  Kulübün başarısının ve 7 yıl aradan sonra 3. lige çıkmasının sevincini üzerinden atamamış olan Başkan Can, geçen sene oynadığımız maçlarda bizi yalnız bırakmayan taraftarımızın bu senede desteklerini bekliyoruz” dedi.
Bilet fiyatları belirlenmezken 3. ligde Kırklareli’nin gururu olan Kırklarelispor’un maçları ilimizde oynandığı ilk maçta Kırklarelispor severlerin yardım etmesi gerektiğini en fazla bilet fiyatlarının 10 lira olması beklendiği belirtildi. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here