Kırklarelispor, kamptan sonra ilk idmanına çıktı

11
* Kırklarelispor Teknik Direktörü Erdem; “Takım lig açısından iyi ışıklar verdi. 9 Eylül’de başlayacak olan lige hazırlıklarımız sürüyor” dedi.
HABER MERKEZİ
TFF Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele edecek olan Kırklarelispor, İzmit Kartepe Kampı’nın ardından Kırklareli’de ilk idmanını yaptı.
Yaklaşık 10 gün süren kampın ardından Kırklareli’ye dönen Yeşil-Beyazlı takım 26 futbolcu ile 22 Ağustos 2012 Çarşamba günü saat 18.00’de Kırklareli Atatürk Stadyumu’nda ilk idmanına çıktı. Açma-germe, düz ve engelli koşu ile ısınma hareketleri yapan yeşil-beyazlı futbolcular daha sonra çift kale maç yaptı.
Kırklarelispor Teknik Direktörü Bilgin Erdem, Kırklarelispor’un güzel bir kamp dönemi geçirdiklerini ifade etti. Kartepe Kampı’nın ardından ilk idmanlarına çıktıklarını belirten Erdem, kampta hazırlık maçları yaparak takımın eksikliklerini saptadıklarını söyledi.
Kırklarelispor’un 9 Eylül’de başlayacak olan Lig maçlar için iyi ışık verdiğini kaydeden Erdem;
“8 günlük Kartepe’de kamp sürecimiz oldu. Bu süreçte eksikliklerimizi saptadık, hazırlık maçları yaptık. Eksikliklerimizi gidermek için gerekli hamleleri yaparak, 9 Eylül’de başlayacak olan lige hazırlıklarımız sürüyor. Tabiî ki kısım kısım kötü sonuçlar aldık ama takım lig açısından iyi ışıklar verdi. Takımlarda transfer hiçbir zaman bitmez. Transferin sonu gününe kadar Kırklarelispor’da transfer çalışmaları devam edecek” dedi.
Kırklarelispor’da 2010-2011 futbol sezonunda gol kralı olarak anılan Deniz Sert (Miçi) yuvaya geri döndü.
Amatör Lig’den bu yana yaklaşık 3 yıl boyunca Yeşil-Beyazlı Forma giyen Deniz Sert, geçtiğimiz sezon Kırklarelispor ile yollarını ayırmıştı. Kulüp ile olayla bir şekilde ayrılan Sert, 2012-2013 Futbol Sezonu’nda yeniden Yeşil-Beyazlı Forma’yı giyerek sahalara çıkacak.
Gazetemize bir açıklama yapan Sert, olayla ayrıldığı Kırklarelispor ile yeniden yolarını birleştirdiklerini, takıma katılmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.
Kırklarelispor Teknik Direktörü Bilgin Erdem ise, olaylı olarak takımdan ayrılan Deniz Sert’in özür dilediğini ve yeniden Kırklarelispor Forması’nı giyeceğini belirtti.
Erdem; “Miçi yuvaya dönmenin mutluluğunu yaşıyor. Giderken kapıyı sert kapamıştı ama ondan öte bir üzüntüsü ve pişmanlığı var. Futbol camiasından, yönetimden başkandan, taraftardan herkesten özür diliyor. Bundan sonra Miçi’nin de işi Kırklarelispor’a faydalı olmak ve Kırklarelispor’un bir adım daha ileriye gitmesini sağlamak” şeklinde konuştu. (Ufuk Ertop)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.