* Kırklarelispor, Kahnraman Maraşspor’u yarın kendi evinde ağırlayacak.

21
“Bu karşılaşmada 3 puan bizim”

HABER MERKEZİ
TFF Spor Toto 3. Lig 2. grupta mücadele eden Kırklarelipor Kulübü ligin 22. haftasında Kahraman Maraşspor ile karşı karşıya gelecek. Yarın saat 13.30’da Kırklareli Atatürk Stadyumu’nda Yeşil Beyazlı Ekiple Kırmızı Beyazlı ekip 3 puan için mücadele edecek.
Ligin 21. Haftasında Darıca Gençler Birliğispor’u 2-0 Galip eden Kırklarelispor Grup Lideri Afyonkarahisarsporun ardında liderlik için mücadele ediyor. 5 puan farkından 2 puan farkına indiren Yeşil Beyazlı Kulüp, 43 Puanla Ligde 2. sırada.
Kırklarelispor Kulüp Başkanı Volkan Can; “Daha önceki maçlarda olduğu gibi bu maça da galip gelmek için çıkacağız. Artık önümüzde 12 karşılaşmamız kaldı. Bunlar önemli karşılaşmalardır. Her şeyi bir kenara bırakarak önümüze bakacağız. Lige iyi başladık, iyi devam ettik ve ligi iyi bitireceğiz. En başında olduğu gibi şimdi de aynı hedefle 2. lig yolunda ilerliyoruz. Önümüze çıkan engelli tek tek aşarak 2. lige çıkacağımızı ümit ediyoruz” dedi.
Yeşil Beyazlı Kulübün Teknik Direktörü Bilgin Erdem ise kalan bütün maçların önemli olduğunu, çok ciddiye alınması gerektiğini söyledi.
“Puan farkının 2’ye indiği bir haftada rakibimizi yenersek gelecek açısından çok daha iyi durumlara geleceğiz” diyen Erdem, bir takımın başarısının en büyük unsurunun taraftarının olduğunu ifade etti.
Maraşspor ile yapılacak karşılaşmanın centilmence geçmesini temenni ettiklerini söyleyen Erdem; “Centilmence, dostça bir maç olsun diye temenni ediyoruz ve kazanan taraf biz olalım. 3. Lige nasıl çıktıysak bu sene de 2. Lige çıkmak için aynı mücadeleyi veriyoruz. Bu karşılaşmada 3 puan bizim” dedi. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here