Kırklarelispor ilk bombayı patlattı

14
Amatör Süper Lig’den aldığı başarılı sonuçlar ile TFF 3. Lig’e yükselen Kırklarelispor 24 Haziran 2010 Perşembe günü saat 16.00’da ilk transferini gerçekleştirdi.

HABER MERKEZİ

Futbola Göztepe alt yapısında başlayan 1984 doğumlu Hüseyin Bak daha sonra Çaykur Rizespor, Ünye Spor, Altın Orduspor ve son olarak 3.Ligde mücadele eden Ankara Demirspor’da oynamış.
Hüseyin Bak 2. Lig’de 47, 3. Ligde 84, Bank Asya’da 15 A2’de 40, Süper Lig’de 2 maçta ilk 11’de yer alan Bak Kırklarelispor ile 1+1 yılık sözleşmeye imza attı. Kırklarelispor Başkanı Volkan Can, Hüseyin Bak’ın transfer ücreti hakkında basına bilgi vermedi.
Kırklarelispor’un ilk transferi olan Hüseyin Bak şunları kaydetti;
“Çaykur Rize Süper Lig’de, Bank Asya’da 2. Ligde, Ünyespor’da çeşitli kategorilerde oynadım. Kısmet Kırklareli’ne geldik. Öncelikle şampiyonluktan dolayı tüm Kırklarelispor camiasını kutluyorum. İnşallah 3. Ligde de aynı başarıyı yönetimimizle, hocalarımızla ve arkadaşlarımızla tekrarlarız. İnşallah burada da başarılı olacağız, aynı tekrarlamak istiyoruz.”
İlk transfer imzaları atılırken Kırklarelispor Futbol Şube Sorumlusu Bahadır Sucuoğlu ve Teknik Direktör Abdullah Baştürk katıldı. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here