Kırklarelispor canlı yayındaydı

16
Kırklarelispor canlı yayındaydı

Babaeski Ilçesi’nde ve çevresinde yayınlanan "Ülkü Tırpancı ile 90 Dakika" Spor Programı’nın bu hafta ki konukları lider Kırklarelispor Kulübü’nün Başkanı, Genel Kaptanı ve Teknik heyeti oldu.

Yerel Radyo Soylu FM, gün içindeki yaptığı yayın akışlarını zenginleştirip, geliştirmek için çeşitli Sosyal, Sportif, Magazin, Kültürel ve Sanatsal etkinliklere yer vermeye devam ediyor. Kırklareli Süper Amatör Küme Futbol Liginde çok iyi bir başlangıç yapan ve 9’uncu haftayı da Lider olarak bitiren Kırklarelispor’un Kulüp Başkanı Volkan Can, Genel Kaptan Bahadır Sucuoğlu ve Antrenör Bilgin Erdem, spor programında" eski milli hakem Ülkü Tırpancı’nın sorularını yanıtladılar.

Kırklareli Bölgesinde oynanan Türkiye 3. Futbol Ligi, Süper Amatör, 1. Amatör, 2. Amatör, Gençler Futbol ligleri maçlarında, düzeyli ve tarafsız bir şekilde yorum yapan Türk Futbolunun 45 yıllık tecrübeli ismi, yılların spor adamı Ülkü Tırpancı, bu hafta spor programında farklı konukları ağırlamanın onurunu yaşadı.

Tırpancı, Kırklareli Süper Amatör Futbol Ligi’nde, 23 puanla 9’uncu haftayı da namaglûp unvanla Lider olarak bitiren Yeşil-beyazlı takımın Kırklareli Ilini en iyi şekilde temsil ettiğini belirterek, şunları kaydetti.

"Lider Kırklarelispor’da şuan Yönetim ve teknik heyet olarak çok iyi bir ekip oluşmuş. Sanki şehir de ki tüm sporseverler Kırklarelispor için tek yumruk haline gelmiş. Gördüğümüz gibi bu da takımda haklı olarak bugün başarıyı getirmiştir. "

Hedeflerinin 2’inci Türkiye Profesyonel ligi olduğunu belirten, Kırklarelispor Kulüp Başkanı Volkan Can ise programda şunları söyledi.

"Sezon başında, Yönetim olarak Antrenörümüz Bilgin Erdem’e tam yetki vererek takım olarak çok iyi bir ekip oluşturduk. Bildiğiniz gibi şuan ligde namaglûp unvanla lider durumda olan başarılı bir takımız. Kırklareli’nde şuan iyi bir hava yakaladık.

Hedefimiz büyük eski günleri tekrar Kırklareli halkına yaşatmak istiyoruz. Ben sizlerin aracılığı ile buradan Sayın Valimiz Cengiz Aydoğdu’ya, Kırklareli Milletvekilimiz Sayın Ahmet Gökhan Sarıçam’a ve çok değerli Belediye Başkanımız Cavit Çağlayan’a, Kırklarelispor’a vermiş oldukları desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum."

Canlı yayını dinleyen, Babaeski Volkanspor Kulüp Başkanı ve Trakya Man Bölge Bayii Sahibi Kenan Özkan, Kırklareli Spor Kulüp Başkanı Volkan Can, Genel Kaptan Bahadır Sucuoğlu, Antrenör Bilgin Erdem ve Ülkü Tırpancı’ya program sonrası Mihrabad Cafe’de bir akşam yemeği verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here