Kırklarelispor bünyesine 6 futbolcu daha ekledi

20
TFF Spor Toto 3. Lig 2. Grupta mücadele eden Kırklarelispor kulübü bünyesine 6 futbolcu daha ekledi.
HABER MERKEZİ
3. Lig’in devre arasında yaptığı 6 transferden biri Kırklarelispor’un 3. Lig’e çıkmasında yardımcı olan Hakan Güvençer ilk yarı Keşanspor’da oynamasının ardından 2. yarı yuvaya geri döndü.
“Yuvaya geri döndü”
Güvençer yuvaya geri dönmesinden dolayı mutluluk duyduğunu belirterek daha öncesinden yönetimle konuşmalar gerçekleştirdiklerini ve lisans işlemlerinin yapıldığını ifade etti.
Takım ve futbolcular adına hayırlı olsun diyerek;
“İlk yarı güzel bir periyotun içerisinden çıkan Kırklarelispor’u dilediğimiz ve istediğimiz yere getirebilmemiz için yeni transferler ve eski kadroyla birlikte çalışıp 2. lig yolunda adım atmak istiyoruz. Umarım her şey dilediğimiz gibi olur” dedi.
Özgür Süreçli ise şimdiye kadar bir şampiyonluk kariyerinin olmadığını belirterek hedeflerinin şampiyonluk olduğunu ifade etti.
Kırklarelispor Kulübünde iyi bir arkadaşlık ve kardeşlik olduğunu söyleyerek şampiyonluk yaşamak istediğini kaydetti.
Kulüp Başkanı Volkan Can şunları kaydetti;
“2. devreye yeni ve iddialı bir takım kurmaya çalışıyoruz. Onun içinde ilk sezon başında yaptığımız hataları yapmayacağız. Transferlerle sözleşme yaparken kamuoyuna duyurmadık. Bu yönetimin aldığı bir karadı. Çünkü diğer kulüpler araya girerek fiyat yükseltmeye çalışıyorlardı. Bu kulübümüz için çok iyi oldu. Bildiğini üzere yaptığımız transferlerden birisi Hakan Güvençer, geçen yıl bizi 3. Lig’e çıkartan kardeşlerimizden birisidir. Yine yuvaya döndüğü için çok mutluyuz. Diğer transferlerimizin içerisinde de 2. Lig tecrübesi olan arkadaşlarımız var. Kulübümüze bir birinden kaliteli futbolcuları kattık. Sezon başı hedefimizi Ligde kalmak olarak belirlemiştik. Ama artık öyle bir hedef yok. Şimdiki hedefimiz inşallah 2. Lige çıkmaktır. Bunu da başaracağımıza canı gönülden inanıyoruz. Çünkü bizim arkamızda bu taraftar gücü olduktan sonra başaracağımıza eminiz. İlk yarı gördünüz 16 maçta bizden üstün bir takım göremedik. Onun için bizde bu kararı değiştirerek yaptığımız transferlerle de bu sezon hedefi 2. Lig olarak belirledik. Biz inanıyoruz Kırklareli halkı da bize inansın bu kadar güzel taraftarın olduğu yerde Kırklareli’nin 2. Lig’i de kaldıracağını biliyoruz. Zaten 2.Lig’de 2 sezon futbol oynamıştık. İnşallah eski günlere geri dönüp 2. Lig’de de başarımızı devam ettiririz.”
Kırklarelispor Kulübüne katılan 6 transfer ise şunlardır;
Çanakkale Derdanelspor’dan Abuzer Gaffar Toplu, Gölcükspor’dan Yavuz Ayazoğlu, Pendikspor’dan Mehmet Cinpir, Denizlispor’dan Doğanay Uzunlu, Bozhöyükspor’dan Özgür Süreçli ve Keşanspor’dan Hakan Güvençer katıldı. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.