Kırklareli’nin tanıtımına büyük katkı

14
* Kırklareli Valiliği web sitesinde yayınlanmaya başlayan geçmişten günümüze insanları geçmişine götüren fotoğraflar, Kırklareli’nin tanıtımına da büyük katkı sağlıyor.


HABER MERKEZİ
Geçmişte aylarda zengin içeriği ile yayına giren Valilik sitesi, Kırklareli’ni her yönüyle tanıtarak, ziyaretçilerini de bilgilendiriyor.
Kırklareli Valilik Fotoğrafçısı ve aynı zamanda Site Sorumlusu Özgür Tiran tarafından hazırlanan web sitesinde, özellikle Fotoğraf Galerisi Bölümü’ndeki fotoğraflar Kırklareli’nin tanıtımına büyük katkı sağlıyor.
Kırklareli’nin tanıtım eksiliğini bir nebzede olsa gidermeye çalışarak, web sitesinde yayınlanan son ve güncel fotoğraflar ile eski Kırklareli fotoğrafları vatandaşlar tarafından beğeniyle izleniyor.
Şimdiye kadar yapılan kitap, broşür el kitapçıkları gibi tanıtım envanterlerinde on yıl önceki fotoğraflar kullanılırken, Valilik Sitesi’nde kullanılan güncel fotoğraflarda Kırklareli’ne olan ilgiyi arttırmaya yetiyor.
Panoramik Fotoğraftan Makro Fotoğrafa, Manzara Fotoğraflardan Portre Fotoğraflara kadar birçok fotoğrafın yer aldığı site de, haberlerin ve duyurularında Özgür Tiran tarafından sürekli güncellenmesi takdir topluyor. (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here