Kırklareli’nin Sosyo-Ekonomik Yapısı bugün masaya yatırılacak

16
* Kırklareli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından düzenlenen Panel ile Kırklareli’nin Sosyo-Ekonomik Yapısı her yönü ile masaya yatırılacak.

HABER MERKEZİ
2009 Yılının son günlerini geride bırakıp 2010 yılına girerken 2010 yılı için Kırklareli’nin sosyo ekonomik yapısıyla ilgili olarak Kırklareli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bugün “2010’a Girerken Kırklareli İlinin Sosyo-Ekonomik Yapısı” konuu konferans düzenliyor. Bigün 09.30-12.30 saatleri arasında yapılacak olan konferans Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
“2010’a Girerken Kırklareli İlinin Sosyo-Ekonomik Yapısı” konulu konferans iki oturum şeklinde gerçekleşecek.
Birinci oturumda Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Çetintaş, “Kırklareli İlinin Sosyo-Ekonomik Açıdan Bugünü ve Geleceği” ile ilgili olarak konuşma yapacak.
Daha sonra Kırklareli Üniversitesi İİBF İşletme Bölümü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa Canbaz, “Kırklareli İlinin Sosyo-Ekonomik Sorunları ve Bir Çözüm Önerisi” ile ilgili olarak konuşma yapacak.
Daha sonra Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altıntel;  “Kırklareli İlinin Güçlü ve Zayıf Yönleri”ni anlatacak.
Programın ikinci oturumunda ise; Kırklareli Üniversitesi Babaeski Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Gülnur Etiiçli, “Kırklareli İlinin Sosyo-Ekonomik Gelişiminde Pazarlamanın Rolü”nü anlatacak.
Son olarak Kırklareli Serbest Muhasebe ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Burhan Üstünkol, “Kırklareli İşletmelerinin Muhasebeye Bakış Açısı”nı anlatacak.(dy-ub)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here