Kırklareli’nin gururları Milli Eğitim Müdürü’nü ziyaret etti

18
“Masa Tenisi  Yıldızlar (Ortaokullar) Türkiye Şampiyonu” olan
Kırklareli Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bayan Takımı Kırklareli İl Milli
Eğitim Müdürü’nü ziyaret ettiler.

HABER MERKEZİ
07-10 Nisan 2011 tarihleri arasında Sivas 4 Eylül Spor Salonu’nda yapılan “Milli Eğitim Bakanlığı Yıldızlar Türkiye Şampiyonası”na katılan ve 1. olan Cumhuriyet İlköğretim Okulu Masa Tenisi Bayan Takımı Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Yalçın’ı makamında ziyaret etti.
Okul Müdürü Hüseyin Kalkan, Beden Eğitimi Müdürü Nedret Peran ve Masa Tenisi İl Temsilcisi Soner Polat ile birlikte ziyarette bulunan Masa Tenisi Bayan Takımı sporcuları Kırklareli’ni başarı ile temsil etmiş olmaktan son derece mutlu olduklarını belirttiler.
Masa Tenisi İl Temsilcisi Soner Polat yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
“Kırklareli Türkiye’ de Masa Tenisinde artık bir marka bunu son yıllarda aldığımız tüm sonuçlarla taraflı tarafsız herkese ispatladık ve ispatlamaya devam ediyoruz. İlimizde gittikçe yaygınlaşan ve sürekli taraftar ve sporcusu artan sporlardan olan Masa Tenisi İl Temsilciliği il içindeki faaliyetleri ile birlikte Türkiye Şampiyonaları’nda da ilimizi başarı ile temsil etmeye devam ediyor. 07-10 Nisan 2011 tarihlerinde Sivas 4 Eylül Spor Salonu’nda yapılan “Milli Eğitim Bakanlığı Yıldızlar Türkiye Şampiyonası”na 81 ilden ve KKTC’den olmak üzere toplam 83 bayan 84 erkek takımı katıldı. İlk olarak guruplarla başlayan turnuvada her guruptan 2 takım yukarıya çıkarak ana tabloya girdi ve elemelerle devam ederek şampiyona sona erdi. Kırklareli Cumhuriyet İlköğretim Okulu Erkek Takımı turnuvayı 17. olarak Bayan Takımı ise Şampiyon olarak tamamladı.”
Milli Eğitim Müdürü Aydın Yılmaz’da aldıkları başarılar ile Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bayan Takımı’nın Kırklareli’nin gururu olduğunu belirterek kendilerini tebrik etti. Ziyarette Kırklareli İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Resul Yeşilyurt ve Şube Müdürü Halil Yücel’de hazır bulundu. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here