”Kırklareli’ne yapılması planlanan iki yatırım üzerinde çalışıyoruz”

13
Kırklareli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Altıntel, Kırklareli’ne yapılması planlanan iki yatırım üzerinde çalıştıklarını belirtti.


Altıntel, yaptığı açıklamada, borsa başkanlığını hiçbir karşılık beklemeksizin üstlendiğini ve görevi süresince Kırklareli’ne bir takım yatırımlar yapılarak, kentin ufkunu açmayı hedeflediğini söyledi.
Bu tür görevlerin gelip geçici olduğunu ifade eden Altıntel, kente Valilik, Belediye, Ticaret ve Sanayi Odası, birlik, dernek gibi bir çok sivil toplum kuruluşuyla Türkiye’nin en güzel doğal güzelliklerinin bulunduğu şehre hizmet etmek için tüm kesimlerle işbirliği yapmaya hazır olduklarını bildirdi.
Altıntel, ”Kırklareli’ne yapılması planlanan iki yatırım üzerinde çalışıyoruz. Belediye Başkanlığı, Ticaret Borsası, Ziraat Odası ve Kırklareli Damızlık Sığır Yetiştiriciler Birliği işbirliğiyle Hayvan Borsası projemiz var. Bunu kuracağımız bir şirketle müşterek yapmaya çalışıyoruz. Yine Lisanslı depoculukla ilgili girişimlerimiz var. Bu projeleri hayata geçirmek büyük maliyetler gerektiriyor. Bu projeleri yapmak zorundayız. Bunun için gerekirse kredi kullanılacak. Bu projeler bölgemiz için çok önemli” dedi. aa

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here