Kırklareli’ne Lüleburgaz’dan seslenecek Kemal Kılıçdaroğlu 11 Mayıs’ta geliyor

22
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 11 Mayıs 2011 Çarşamba günü Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesine gelerek halka seslenecek.
HABER MERKEZİ 
12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimleri öncesinde Kırklareli’ne gelmesi kesinleşen ilk siyasi lider Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu oldu. 
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli İl Başkanı Vecdi Gündoğdu, Kırklareli’den 3 Milletvekili Adayı’nı da Ankara’ya göndermek için yoğun olarak çalışmaların sürdüğünü belirterek şunları kaydetti:
“Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu 11 Mayıs 2011 Çarşamba günü Lüleburgaz ilçemize gelecek. Tüm Kırklarelileri yapılacak olan mitinge davet ediyoruz. 12 Haziran’da gerçekleşecek olan genel seçimler için çok çalışıyoruz. Kırklareli’den 3 Milletvekili Adayımızı Anakara’ya göndermek istiyoruz. Bunun için yoğun çalışmalar içindeyiz. Genel Başkanımız Sayın Kılıçdaroğlu’nun 11 Mayıs’ta geleceği için de farklı hazırlıklara da başladık. Kendisini en iyi şekilde karşılamak istiyoruz.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here