Kırklareli’den Lüleburgaz Doğa Koleji’ne ilgi büyük

33
Eylül Ayı’nda 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılına başlayacak olan Lüleburgaz Doğa Koleji, yoğun talep üzerine Kırklareli İstasyon Caddesi’ne bilgi masası açtı.
HABER MERKEZİ
Eylül Ayı’nda 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılına başlayacak olan Lüleburgaz Doğa Koleji, yoğun talep üzerine Kırklareli İstasyon Caddesi’ne bilgi masası açtı.
Yoğun ilgi üzerine Kırklareli İstasyon Caddesine bilgi masası açan Lüleburgaz Doğa Koleji, 3 yaş itibariyle Anaokulu, İlkokulu, Ortaokulu ve Lise 9.-10. Sınıfları için kayıt almaya devam ediyor.
Doğa Koleji Kurucusu Erdal Karakuş; Yeni Eğitim-Öğretim Yılı’nın yaklaştığını ve sınıfların dolmak üzere olduğunu belirterek; “Eğitim sistemimiz ve eğitim ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isteyen değerli velilerimizi Kırklareli Bilgi Masası’na davet ediyoruz” dedi.
Okulun Halkla İlişkiler Birimi’nden Oylum Tezsezen, 30 gün boyunca Kırklareli Bilgi Masası’nda bulunacağını ve ailelere konuyla ilgili gereken tüm bilgileri vereceğini söyledi.
Oxford University işbirliği ile yabancı dil eğitim sistemi iletişim ve sosyal yeterlilik çerçevesinde şekillenecek. Yabancı dili iletişim odaklı platformlarda tecrübe eden öğrencilerimiz, kendilerini akıcı ve anlaşılır bir şekilde ifade edebilecek. Öğrencilere sunulan süreç yalnızca dilbilgisel yeti değil iletişimsel yetinin de kazandırılması sürecidir. Bu nedenle yabancı dilde iletişim kurabilmek için 5 dil yetisini eş zamanlı geliştirmek eğitim sistemi önceliğinde yer alıyor.
Yazma -Okuduğunu Anlama-Duyduğunu Anlama-Sözlü Anlatım-Karşılıklı Konuşma Modülleri ile öğrenciler yabancı dili en iyi şekilde öğrenecek. Detaylı bilgi için 0288 412 28 00 numaralı telefon aranabilir. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.