Kırklareli’den Başkan Kahraman’a tam destek

60
Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman ve hizmet ekibi Kırklareli’de bulunan 8 Kooperatif Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte 5 Aralık 2014 Cuma günü akşamı Babaeski Hacı Abi İdeal Restaurant’ta yemekli toplantıda bir araya geldi. Kırklareli’de bulunan 8 Kooperatif Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri Başkan Kahraman’a açık olarak ve sonuna kadar destek olacaklarını açıkladılar.
HABER MERKEZİ
Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman toplantıda ilk açılış konuşmasını gerçekleştirdi. Başkan Kahraman konuşmasının başlangıcında toplantıya değerli vakitlerini ayırarak katılan tüm katılımcılara teşekkürlerini sundu. Başkan Kahraman Kırklareli’de kooperatif seçimlerini tamamladıklarını, kazanan tüm başkan ve ekipleri tebrik ettiğini söyledi. Başkan Kahraman ayrıca, Kırklareli’de bulunan 8 ayrı Yağlı Tohumlar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri ile bir arada olmaktan memnuniyet duyduğunu belirtti. Başkan Kahraman’ın konuşmasından sonra Kırklareli’de bulunan 8 ayrı Yağlı Tohumlar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı söz alarak hepsi ayrı ayrı tam destek olduklarını söylediler.
* Hizmet ekibi Kırklareli’de tüm Kooperatifleriyle el ele gönül gönüle
Vize Yağlı Tohumlar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kesimci, Pınarhisar Yağlı Tohumlar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Salih Köse, Lüleburgaz Yağlı Tohumlar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Rahim Kurt, Pehlivanköy Yağlı Tohumlar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Durgut Ersoy, Ahmetbey Yağlı Tohumlar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Katı, Kırklareli Yağlı Tohumlar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özırmak, Kofçaz Yağlı Tohumlar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Tomruk ve son olarakta ev sahipliği de yapan Babaeski Yağlı Tohumlar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Mülayim Güler tek tek söz alarak Başkan Kahraman’a tam destek verdiklerini ifade ettiler. 
Trakya Birlik Genel Müdürü Adnan Tekçe, Trakya Birlik Genel Müdür Yardımcısı Elmas Dursun, Trakya Birlik Üst Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Kocabıyık, Trakya Birlik Üst Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Akgün, Trakya Birlik Üst Yönetim Kurulu Adayı Remzi Kobak, Babaeski Yağlı Tohumlar Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi ve Kooperatif Müdürü Emine Şenol, Kırklareli Yağlı Tohumlar Kooperatifi Müdürü Semih Aygün, Kofçaz Yağlı Tohumlar Kooperatifi Müdürü Gülçin Çetin, Pehlivanköy Yağlı Tohumlar Kooperatifi Müdürü Nigar Gülsün, Ahmetbey Yağlı Tohumlar Kooperatifi Müdürü Adnan Hacıoğlu, Vize Yağlı Tohumlar Kooperatifi Müdürü Namık Malkoç, Lüleburgaz Yağlı Tohumlar Kooperatifi Müdürü Mustafa Kafalı, Pınarhisar Yağlı Tohumlar Kooperatifi Müdürü Mustafa Kuban da tek tek Başkan Kahraman’ı tebrik ederek destek sözü verdiler.
* Başkan Kahraman; “Biz hizmet ekibiyiz, daima beraberiz”
Başkan Kahraman destek açıklamalarından sonra tekrar söz alarak destek olan tüm katılımcılara gönülden teşekkürlerini iletirken bu güveni yapacakları hizmetlerle en yukarılara zirvelere taşıyacaklarını söyledi. Başkan Kahraman’ın konuşmasının ardından Trakya Birlik Genel Müdürü Adnan Tekçe söz alarak kurumla ilgili gelişmeleri ortakları ile paylaştı.
* Trakya Birlik Genel Müdürü Adnan Tekçe; “Trakya Birlik ilklere imza atmaya devam edecek” 
“Trakya Birlik her zaman olduğu gibi adıyla, hizmetleriyle ve başarılarıyla ülke gündeminde olmaya devam edecektir. Tüm üreticilerimizin ve ortaklarımızın bildiği gibi bu yılda üretilmiş olan ayçiçeklerinizi 1,5 ay gibi çok kısa bir sürede aldık ve karşılığında da çiftçilerimize 390 milyon TL. ödedik. Bu da bizim gururla söyleyebileceğimiz başarılarımızdan biridir. Rekabetin en yoğun, kar marjının en düşük olduğu yağ piyasasında sizlerle birlikte daha çok büyük başarılara yine hep birlikte imzalar atacağız.”
* Trakya Birlik Genel Müdürü Adnan Tekçe Ayçiçek Farkları’nın ne zaman verileceğini açıkladı
Trakya Birlik Genel Müdürü Adnan Tekçe Aralık Ayı’nın sonuna kadar bilançolarının yapılacağını ve Ayçiçek Fiyat Farkları’nın 8 Ocak 2015 e kadar açıklayacaklarını söyledi. Trakya Birlik Genel Müdürü Adnan Tekçe, Genel Kurul’un 8 Ocak 2015’te yapacaklarını açıklarken kararımızı her zaman olduğu gibi siz değerli ortaklarımızla paylaşacağız dedi.
* Trakya Birlik Genel Müdürü Adnan Tekçe’den Babaeski’de “Sürpriz” açıklama
Trakya Birlik Genel Müdürü Adnan Tekçe 8 Ocak 2015’te yapılacak Genel Kurul’da Trakya Birlik Üst Yönetim Kurulu Adayları’nı şu şekilde açıkladı:
– Hilmi Kahraman-Babaeski
– Ahmet Akgün-Hayrabolu
– Hüseyin Kocabıyık-Bandırma  
– Remzi Kobak-Havsa
– Emre Yılmaz-Çorlu           
– Rafet Sezen-Edirne 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.