Kırklareli’de Uyuşturucu Operasyonu

9

Kırklareli İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince 2 ayrı adrese yapılan baskında kubar esrar, kenevir bitkisi, av tüfeği ve çok sayıda fişek ele geçirildi.

Kırklareli İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, uyuşturucu maddelerle mücadele kapsamında Kırklareli merkez ilçe Armağan köyü ve Karıncak köyünde 2 ayrı adrese baskın yaptı. Armağan köyünde ikamet eden S.K. ve Ö.K. isimli şahısların koyun çiftliği olarak kullandıkları adreste yapılan arama neticesinde 194 kilogram kubar esrar, 256 kök kenevir bitkisi, 2 adet av tüfeği, 50 adet av tüfeği fişeği, 1 adet hassas terazi, 2 adet el telsizi ile 2 adet cep telefonu ele geçirildi.

Kırklareli ili merkez ilçe Karıncak köyünde ikamet eden A.D. ve Ş.D. isimli şahısların koyun çiftliği olarak kullandıkları adreste yapılan aramada ise 2 bin 875 gram kubar esrar, 51 kök kenevir bitkisi, 1 adet av tüfeği ile 1 adet hassas terazi ele geçirildi.

Hakkında uyuşturucu imal ve ticareti suçundan arama kaydı bulunan Ş.D. isimli şüpheli ile A.D., S.K. ve Ö.K. çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak Kırklareli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na gönderildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here