Kırklareli’de “HADİSE” var!

1
Kırklareli Belediyesi’nin bu yıl 25.sini düzenlediği Kırklareli Karagöz Kültür Sanat ve Kakava Festivali’nin üçüncü gününde coşku zirveye ulaştı.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediyesi’nin bu yıl 25.sini düzenlediği Kırklareli Karagöz Kültür Sanat ve Kakava Festivali’nin üçüncü gününde coşku zirveye ulaştı.
Gece Merve Özbey ve Erdem Kınay’ın performansı ile başladı. Dj Erden Kınay ve Merve Özbey ikilisi hareketli şarkılarla festival alanında toplanan vatandaşları doyasıya eğlendirdi. Alandakiler Kınay ve Özbey ikilisinin şarkılarına eşlik ederek dans ettiler. Performansları sonrası Kırklareli Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Gider, kendilerine Çiçek ve Karagöz heykeli verdi. Gider, İkiliye performansları için teşekkür ederken Kırklareli Halkına da katılımları için çok teşekkür etti.
Kınay ve Özbey Performansından sonra Gecenin beklenen anı geldi. Heyecan doruğa çıktı. Yaklaşık 60 bin kişinin doldurduğu festival alanına, Hadise tezahüratlar eşliğinde sahneye çıktı.
* Kırklareli’yi Kocaeli ile karıştırınca!
Hadise, 1,5 saat kaldığı sahnede birbirinden hareketli parçalarını seslendirdi. Sahneden Kırklareli diye sesleneceğine, Kocaeli demesi ve bunu 3 Defa tekrarlaması tepki çekti. Vatandaşlar Alanı terk ederek tepkilerini gösterirken, sosyal Medya üzerinden de Hadise’nin Kocaeli karıştırmasına büyük tepki geldi. Hadise yanlışının farkına vararak Kırklareli halkından özür diledi.
Konser sonunda Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet S. Kesimoğlu, Hadise’ye Kırklarelispor atkısı hediye etmesinin yanı sıra Karagöz Heykelciği’de verdi. (Selçuk Vurucu- Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here