“Kırklareli’de görev yapmış olmaktan son derece mutluyum”

13
Kasım 2006 tarihinden itibaren yaklaşık 7 yıldır Kırklareli Defterdarlığı yapan Mustafa Şahin Bilecik Defterdarlığı’na atanması dolayısıyla veda ziyaretlerini sürdürüyor.

HABER MERKEZİ
Kasım 2006 tarihinden itibaren yaklaşık 7 yıldır Kırklareli Defterdarlığı yapan Mustafa Şahin Bilecik Defterdarlığı’na atanması dolayısıyla veda ziyaretlerini sürdürüyor.
Bu veda ziyaretleri kapsamında Şahin,  14 Ağustos 2013 Çarşamba günü saat 15.00’te Kırklareli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nı (SMMMO) ziyaret etti. Kırklareli SMMMO Başkanı Burhan Üstünkol ve üyelerin yanı sıra Lüleburgaz, Babaeski, Pınarhisar ve Vize’den gelen dernek üyeleri katılım gösterdi.
* Şahin; “Kırklareli’de görev yapmak bir ayrıcalıktır”
Kırklareli eski defterdarı Mustafa Şahin yapılan karşılıklı sohbet sırasında şunları dile getirdi:
“Çok güzel bir yedi seneyi geride bıraktım. 35 yıllık meslek hayatımda en güzel çalıştığım yer burası oldu. Burada hiçbir sıkıntımız olmadı. Çok uyumlu ve güzel bir şekilde çalışmalarımızı yürüttük. Tabii ki nerede olursak olalım bizim işimiz kamu hizmeti. Kamu hizmeti demek en hızlı ve en verimli şekilde görevini yerine getirmektir.  Sizlere ayrıca teşekkür ediyorum. Burada güzel dostluklarım oldu. Hem işimizi yürüttük hem de dostluklarımızı. Ayrıca Kırklareli halkına çok teşekkür ediyorum. Çok duyarlı,  yardımsever ve cana yakınlar.  Ayrılmak zor olsa da yeni görev yerim olan Bilecik’te görevimizi aynı ciddiyetle yürüteceğim. Cuma günü Kırklareli’nden ayrılacağım ancak burası kalbimin bir köşesinde kalacak.”
Kırklareli SMMMO Başkanı Burhan Üstünkol eski Defterdar Mustafa Şahin’in konuşmasının; “Verdiğiniz hizmetlerden dolayı kurumum adına size çok teşekkür ediyorum. Çok güzel ve verimli bir dönemi sizlerle geride bıraktık. Sizlere sadeci mesleki olarak değil özel olarakta diyalog içerisinde olduk. Buradan güzel duygular içerisinde ayrılmanız bizleri çok mutlu ediyor. Gönül isterdi ki burada devam edin ama memuriyette bu şekilde bir oluşum var. Bundan sonraki yaşamınızda ve görevinizde size başarılar diliyorum” dedi.
Son olarak Lüleburgaz Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Derneği adına Yaver Aydın Mustafa Şahin’e hediyesini takdim ederken Kırklareli SMMMO Başkanı Burhan Üstünkol’da Mustafa Şahin’e çiçek vererek uğurladı. (Serkan Koçtürk)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here