Kırklareli’de Cadde ve Sokaklar Sabunlu Suyla yıkanıyor

16
Kırklareli Belediyesi tarafından başlatılan kapsamlı temizlik çalışması ile şehrin ana arterleri sabunlu suyla yıkanıyor. 
HABER MERKEZİ 
Kırklareli Belediyesi tarafından başlatılan kapsamlı temizlik çalışması ile şehrin ana arterleri sabunlu suyla yıkanıyor. 
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, daha temiz bir Kırklareli için ekiplerin çalışmalarına devam ettiğini ifade ederek, şehrin gelinde başlattıkları temizlik çalışmaları kapsamında vatandaşların daha hijyen bir ortamda yaşamaları için cadde ve sokakların sabunlu su ile yıkanmaya başlandığını söyledi.
 Konuyla ilgili açıklamada bulunan Başkan Kesimoğlu; “Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Kırklareli’nin dört bir tarafını 24 saat boyunca süpürüyor, yıkıyor ve köşe bucak temizliyor.  Çöplerin toplanması, süpürülmesi ve yıkanmasının ardından kalan izleri yok etmek amacıyla belirdiğimiz cadde ve sokaklar plan ve program kapsamında haftada ikiz kez olmak üzere sabunlu su ile yıkanıyor. Vatandaşlarımızın daha temiz bir Kırklareli ile karşılaşmaları için bütün çalışmalarımızı yerine getiriyoruz” şeklinde konuştu.  
Ayrıca Başkan Kesimoğlu, Kırklarelili vatandaşların rahatı ve sağlığı için çalışmaların aralıksız şekilde devam edeceğini belirtti.  (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here