Kırklareli’de bugün ve yarın oynanacak spor müsabakaları

28
17 ŞUBAT 2014 PAZARTESİ


17 ŞUBAT 2014 PAZARTESİ
* FUTBOL
Saat: 11.30 Atatürk O.O.-Nadırlı Mehmet Fevzi Özdemir O.O. (Okul Yıldız Erkek Futbol)
Yer: Babaeski Sentetik Çim Saha
Saat: 12.30 Babaeski O.O. Büyükmandıra Cumhuriyet O.O. (Okul Yıldız Erkek Futbol)
Yer: Babaeski Sentetik Çim Saha
Saat: 09.30 Ahmet Mithat O.O.-TOKİ Ahmet C.P.O.O. (Okul Yıldız Erkek Futbol)
Yer: Kırklareli Sentetik Çim Saha
Saat:10.30 Kavaklı Ş.V.Ç. Ortaokulu-İstiklal O.O. (Okul Yıldız Erkek Futbol)
Yer: Kırklareli Sentetik Çim Saha
Saat: 11.30 Fahri Kasapoğlu O.O.-Değirmencik O.O. (Okul Yıldız Erkek Futbol)
Yer: Kırklareli Sentetik Çim Saha
Saat: 12.30 Kofçaz Atatürk O.O.-Ziya Gökalp O.O. (Okul Yıldız Erkek Futbol)
Yer: Kırklareli Sentetik Çim Saha
Saat: 13.30 Atatürk O.O.-Ahmet Yener O.O. (Okul Yıldız Erkek Futbol)
Yer: Kırklareli Sentetik Çim Saha
Saat: 19.00 Kentspor-Trakya Fenerspor (Kulüp U-16 B Grubu)
Yer: İstasyon Sentetik Çim Saha
* VOLEYBOL
Saat: 12.30 Kırklareli A.Grubu 1.si-Vize B Grubu 1.si (Okul Küçük Kız Voleybol)
Yer: Kırklareli Spor Salonu
Saat:17.00 Kırklareli Gençlik Spor-Babaeskispor (Mahalli Lig Küçük Kız)
Yer: Kırklareli Spor Salonu
Saat:18.00 Kırklareli Sağlık Spor-Kırklareli F.B.O. Kolej Spor (Mahalli Lig Küçük Kız)
Yer: Kırklareli Spor Salonu
* BASKETBOL
Saat: 19.00 Atatürk İ.Ö. Spor-Lüleburgaz B (Kulüp Küçük Kız)
Yer: Kırklareli Spor Salonu
Saat: 20.30 Anadolu Lisesi S.K-Lüleburgaz A (Kulüp Küçük Erkek)
Yer: Kırklareli Spor Salonu
18 ŞUBAT 2014 SALI
* FUTBOL
Saat: 11.00 Vize Evrenli Şehitler O.O.-Namık Kemal O.O. (Okulu Yıldız Erkek Futbol)
Yer: Vize Sahası
Saat: 12.00 Vize Atatürk O.O. -Çakıllı O.O. (Okulu Yıldız Erkek Futbol)
Yer: Vize Sahası
Saat: 10.30 Şaban Öğünç O.O.-Evrensekiz O.O. (Okulu Yıldız Erkek Futbol)
Yer: İstasyon Sentetik Çim Saha
Saat: 11.30 Ş.P.Ü İbrahim Gerçek O.O.-Emrullah Efendi O.O. (Okulu Yıldız Erkek Futbol)
Yer: İstasyon Sentetik Çim Saha
Saat: 12.30 Lüleburgaz Durak O.O.-8 Kasım O.O. (Okulu Yıldız Erkek Futbol)
Yer: İstasyon Sentetik Çim Saha
Saat: 13.30 Büyükkarıştıran O.O.-Lüleburgaz O.O. (Okulu Yıldız Erkek Futbol)
Yer: İstasyon Sentetik Çim Saha
Saat: 14.30 Lüleburgaz Cumhuriyet O.O.-Lüleburgaz 80. Yıl O.O. (Okulu Yıldız Erkek Futbol)
Yer: İstasyon Sentetik Çim Saha
Saat: 17.00 Karaağaçspor-Trakya Fenerspor (Kulüp U-14 A Grubu)
Yer: İstasyon Sentetik Çim Saha
* TAEKWONDO
Saat: 10.00 Okul Sporları (Gençler Kız-Erkek)
Yer: Ayşenur Taşbakan Spor Salonu
* BASKETBOL
Saat: 18.00 Atatürk İ.Ö. Spor-Kırklareli Belediye Spor (Kulüp Küçük Kız)
Yer: Kırklareli Spor Salonu
Saat. 19.30 Kırklareli Belediye Spor-Akademi Burgaz A (Kulüp Genç Kız)
Yer: Kırklareli Spor Salonu
* VOLEYBOL
Saat: 17.00 Lüleburgaz Trend G.S.-Lüleburgaz Trakya Fener S. (Mahalli lig Küçük Kız)
Yer: Lüleburgaz Spor Salonu
Saat: 19.30 Lüleburgaz Trakya Fener-Lüleburgaz Trend Spor
Yer: Lüleburgaz Spor Salonu (Kadir Sinici)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here