“Kırklareli’de birinci parti olarak çıkma hesaplarını yapıyoruz”

17
İl Başkanı Tunç; “Partimizin Kırklareli’de kırmızıçizgiyi artık geçtiğini düşünüyorum, bu dönem güzel bir oy potansiyeli ile Kırklareli’de başarılı olacağız.” dedi

HABER MERKEZİ
AK Parti Kırklareli İl Başkanlığı’nda 24 Mart 2011 Perşembe günü bir rozet takdim töreni düzenlendi. Saat 16.00’da gerçekleşen törene AK Parti Kırklareli İl Başkanı Emin Tunç, partiye yeni katılan Derman Diyaliz Hastanesi Kırklareli Şubesi Mesul Müdürü Erol Uraz ile aynı hastanede Görevli Memur Özlem Baykal ve bazı parti yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Rozet taktimi öncesinde bir konuşma yapan İl Başkanı Emin Tunç, AK Parti’nin seçim startını verdikten sonra, aday adaylarının partimye olan müracaatlarının yoğun olduğunu, buradan da anlaşılacağı gibi AK Partiye karşı kamuoyunda büyük bir teveccühün asıl olduğunu ifade etti. İl başkanı Tunç; “Bu yoğun programlarımızın içerisinde bu tür faaliyetlere zaman ayıramıyorduk. Sadece aday adaylarımızın müracaatları ve gerekli yasal prosedürler ile ilgilendik. Son dönemde partimize çeşitli kurumlardan STK’lardan ve vatandaşlardan katılım teklifleri almaya başladık. Bizde bu konuda zaman zaman bir birliktelik sağlamak açısından gruplar şeklinde basınında huzurunda partimize yapılan katılımları kabul ederek rozet takdimlerini yapacağız.” diyerek; “Bugün başlangıç olarak Derman Diyaliz Kırklareli Şubesi Mesul Müdürü Erol Uraz ile aynı hastanede Görevli Memur Özlem Baykal’ın partimize yaptıkları üyelikleri kabul ederek kendilerine rozetlerini takdim edeceğiz. Bundan sonrada partimize yapılacak katılımları gruplar halinde kamuoyu ile paylaşacağız.” şeklinde konuştu. “Partimizin Kırklareli’de kırmızıçizgiyi artık geçtiğini düşünüyorum, bu dönem güzel bir oy potansiyeli ile Kırklareli’de başarılı olacağız. Kırklareli’de birinci parti olarak çıkma hesaplarını yapıyoruz. İnşallah Kırklareli halkının bizlere göstermiş olduğu teveccüh ile bunu başaracağız.” ifadelerini kullanan İl Başkanı Tunç, AK Parti Kırklareli Teşkilatının birlik ve beraberlik içerisinde çalışması ile bu işi başaracaklarına inandıklarını kaydetti.
Başkan Tunç, konuşması sonrasında AK Parti’ye üye olan Derman Diyaliz Hastanesi Kırklareli Şubesi Mesul Müdürü Dr. Erol Uraz ve Görevli Memur Özlem Baykal’a rozetlerini takarak kendilerini tebrik etti. (cs)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.