Kırklareli’de Bayanlara Özel Spor Salonu açıldı

103
Kırklareli’de bayanlara özel tek spor salonu niteliği taşıyan Portakal Spor Salonu 26 Aralık 2014 Cuma günü saat 18.30 da, pasta kesilerek Salonun üyeleri ile beraber eğlenceli bir açılış yaptı
HABER MERKEZİ
Kırklareli’de bayanlara özel tek spor salonu niteliği taşıyan Portakal Spor Salonu 26 Aralık 2014 Cuma günü saat 18.30 da, pasta kesilerek Salonun üyeleri ile beraber eğlenceli bir açılış yaptı. İşletmeciliğini Bülent ve Habibe Mutlu çiftinin yaptığı salon bayanların kilo vererek forma girmesini sağlayacak. Karakaş Mahallesi’nde Dominos Pizza yanında olan Salon Cuma günü resmi olarak faaliyete geçti. 
Portakal Spor Antrenörü Gülten Taşkıran’ın gazetemize yaptığı açıklamada şunları belirtti;
“Bayanlara özel spor salonu konseptimiz, hem makinelerin kadın fizyolojisine ve anatomisine uygun tasarlanmış olmasından, hem de kadınların rahat, samimi bir ortamda, güvenle ve huzurla spor yapmasını sağlama düşüncesinden hareketle oluşmuştur. Bayanlar için spor salonumuz, sadece spor yapıp çıktıkları bir Fitness Salonu değil, yeni arkadaşlıkların ve rahat bir sohbet ortamının oluştuğu, oturup bir şeyler yiyip içtikleri, kısacası bedenen ve ruhen rahatlayıp, günlük stresten uzaklaştıkları bir çeşit kadın kulübü olarak ta adlandırılabilecek bir mekandır Ayrıca salonumuzda Sağlık Bakanlığı’ndan onaylanmış olan.” (Berkay Çamlı) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here