“Kırklareli’de 1. olacağız”

6
* Babaeski’de AK Parti İlçe Başkanlığı, Kadın Kolları ile birlikte yoğun bir şekilde çalışıyor. AK Parti Kırklareli 1. Sıra Milletvekili Adayı Hamdi Irmak’a, Babaeski’den büyük destek var.
HABER MERKEZİ 
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Babaeski İlçe Başkanı Ali Gencal, yönetiminde büyük bir titizlik ve disiplin içerisinde sokak sokak, mahalle mahalle, köy köy gezerek seçim çalışmalarını yürüten AK Partili kadınlar; “Babaeski’de bu seçimin yıldızı ve galibi AK Parti olacak” dediler. 
Ali Gencal ile birlikte Parti Seçim Bürosunda her sabah saat 10.00’da günlük program ve planlamalarını yapan AK Partili kadınlar, daha sonra görev bölgelerine gidiyorlar. 
Babaeski’de AK Parti’nin en önemli avantajının, başarıya inanmış, kararlı ve disiplinli Kadın Kolu Yönetimi ve Üyeleri olduğuna dikkat çeken İlçe Başkanı Ali Gencal; “Babaeski kökenli olan Milletvekili Adayımız Sayın Hamdi Irmak, son derece donanımlı ve TBMM’ye girdiğinde orada da farkını kolayca hissettirebilecek kapasitede ve kalitede bir insan. 7 Haziran Seçimleri’nde AK Parti’nin Kırklareli’den 2 Milletvekili çıkaracağına inanıyoruz. Tüm Türkiye’de olduğu gibi, Trakya’da, Kırklareli’de ve Babaeski’de de AK Parti 1. Parti olarak seçimlerden çıkacaktır.” dedi. (Şenol Goncagül)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here