Kırklareli Ziraat Odası yeni Başkanı bugün belli olacak

12
Kırklareli Ziraat Odası Başkanlığı Genel Kurulu’nda bugün yeni Başkan seçilecek. Halk Eğitim Merkezi Salonunda saat:10.30’da yapılacak olan genel kurulda Başkan Adayları Hasan Çetin ve Mustafa Minsolmaz, Kırklareli Ziraat Odası Başkanı olabilmek için yarışacak.

HABER MERKEZİ
Bugün saat 10.30’da Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda yapılacak olan Kırklareli Ziraat Odası Başkalığı Genel Kurulu öncesi; başkan adayları Hasan Çetin ve Mustafa Minsolmaz ile görüştük. Dün, seçim öncesi duygu ve düşüncelerini almak için birebir görüştüğümüz başkan adayı Mustafa Minsolmaz, seçim öncesi herhangi bir açıklama yapmak istemediğini belirterek; “Seçim sonrası kazanan taraf olursak açıklama yapacağız” dedi.
Öte yandan diğer başkan adayı Hasan Çetin, dün, çalışmalarına devam ettiği için kendisiyle telefonda yapabildiğimiz görüşmede; “Bu bir hizmet yarışıdır. Muhakkak bir kazananı olacaktır. Bu yarışın kazanan tarafının ben ve ekip arkadaşlarım olacağına eminim.” şeklinde konuştu.
Seçime bir gün kala çalışmalarına devam ederek çiftçi ve delegeler ile bir araya gelen Hasan Çetin “Delege arkadaşlarımızın güvenini aldık” diyerek hepsini ayrı ayrı ve toplu olarak ziyaret ettiklerini belirtti. Kırklareli köylerini gezerek ziraat odası adına ne gibi hizmetler yapacaklarını çiftçiyle paylaştıklarını söyleyen Çetin; “Allahın izni ile seçime girdiğimizde inşallah kazanan taraf ben ve ekip arkadaşlarım olacak. Ben şuanda mevcut yönetimdeyim. Göreve kaldığımız yerden daha fazla üzerine koyarak hizmetlerimizi devam ettireceğiz” dedi.
Hasan Çetin; “Bu bir hizmet yarışıdır. Muhakkak bir kazananı olacaktır. Bu yarışın kazanan tarafının ben ve ekip arkadaşlarım olacağına eminim. Aday olan diğer arkadaşlara başarılar diliyorum.” şeklinde açıklamasını tamamladı. (cs)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here