Kırklareli YDO yeni yerinde hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor

16
*Trakya Kalkınma Ajansı Kırklareli Yatırım Destek Ofisi (YDO) uzmanları
Ayşem Batur ve Semiha Ahmet Kırklarelili girişimcilere ve Kırklareli’nde
yatırım yapmayı düşünen diğer girişimcilere yardım etmek, ilin
potansiyellerini harekete geçirebilecek her tür teknik destek konusunda
işbirliği sağlamak için yeni adreslerinde hizmet vermeye devam ediyor.

HABER MERKEZİ
Trakya Kalkınma Ajansı Kırklareli Yatırım Destek Ofisi (YDO) Karakaş Mahallesi Zincirlikuyu Caddesi Ferah 1 Apt. No: 60 Zemin Kat / KIRKLARELİ adresinde çalışmalarına son sürat devam ediyor.
YDO uzmanı Ayşem BATUR ve Semiha AHMET, 16 Eylül 2010 tarihinde Kırklareli Valiliği Avrupa Birliği Koordinasyon Merkezinde göreve başlaması ile hayata geçen Trakya Kalkınma Ajansı Kırklareli Yatırım Destek Ofisi, 5 aylık Valilik AB Koordinasyonu Merkezi misafirliğinden sonra kendi ofisine taşındı.
Trakya Kalkınma Ajansı, Kırklareli Yatırım Destek Ofisi göreve başladığı günden beri Kırklareli merkez ve ilçelerinde pek çok Proje Döngüsü, Yönetimi,  Eğitimi ve Bilgilendirme Toplantıları ile 300’ü aşkın kişiye, proje teknik destekleri ve ikili görüşmelerle 100’e yakın kişiye ulaşmanın yanında; Kırklareli’de pek çok paydaş ziyareti, İlin potansiyellerini tanımaya yönelik pek çok toplantıya katılım, yatırımcılardan gelen yatırım taleplerinin araştırılması gibi çalışmalar gerçekleştirdi.
Bununla birlikte Kırklareli YDO Uzmanları Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu üyelerinin gerçekleştirdiği Hollanda Wageningen Teknik Gezisi ile ilgili organizasyon ve Vize Sakin Şehir ( Cittaslow ) Projesi çalışmalarının teknik koordinasyonu konusunda aktif olarak rol aldı.
Trakya Kalkınma Ajansı Kırklareli Yatırım Destek Ofisi uzmanlarından yardım almak isteyenler Karakaş Mahallesi Zincirlikuyu Caddesi Ferah 1 Apt. No: 60 Zemin Kat / Kırklareli adresinden ve 0288 214 25 25 nolu telefonu arayabilir, 0288 214 70 80 faks numarası ile YDO uzmanlarına ulaşabilir. (cs)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here