“Kırklareli yatırımda geri kaldı”

21
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Milletvekili Aday Adayı
Turhan Altıntel, birinci sıra aday adayı olduğunda, ikinci sıradaki
aday adayını da milletvekilliğine çekeceğine inandığını söyledi.

HABER MEREKZİ

Birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak Kırklareli’ne gerekli yatırım ve hizmetleri alacaklarını bildiren Altıntel Kırklareli’ne hizmet etmek istediğini söyledi.
Altıntel, Kırklareli’nin yeteri kadar hizmet alamadığını belirterek;
“25 yıldır ticaretle uğraşıyoruz. Belli bir noktaya geldik. Yapı olarak, içimizden gelen bir duygu olarak insanlara hizmet etmek amacıyla bütün sivil örgütlerde, derneklerde bulunduk, çeşitli görevler aldık. Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığı, TOBB Yönetim Kurulu birinci yedeğiydim. Bunun gibi birçok kuruluşta görev yaptık. Seçimden önce büyüklerimiz bize bu hizmetlerimizin siyasetle devam etmesi teveccühünde bulundu. Bizde ailemize, çevredekilere ve halka sorduk. Daha sonra mindere çıktık. Kırklareli Organize Sanayi Bölgemizi dolduramıyoruz. Beyin göçü veriyoruz. Bunlar bize üzüntü kaynağı oldu. Siyasette yetki alırsak Kırklareli’ne hizmet için mücadele edeceğiz. Ankara’dan pay almak istiyoruz. Kapıdan kovsalar, bacadan girerim. Bir şeyler kopartmak için çok mücadele etmemiz lazım.
Kırklareli’nde tanınırlığımız var ve sevilen kişiyiz. Bu yüzden potansiyel adayız. Teşkilatımızda bize sahip çıkarak ön yoklamada bizi birinci yaptı. Ben çok ümitliyim. Biz lider olmalıyız. İnsanlara dokunmalı, onlara bir şeyler vermeliyiz. Bütün insanları kucaklayıp, onları partimize davet edeceğim. Ben dokunulmazlık veya para için milletvekili olmak istemiyorum. Ekonomik özgürlüğümü ele almışım. Hizmet odaklı, bölgeye yatırım çekme mücadelesindeyiz. Anadolu bir veriyor üç alıyor, biz üç veriyor bir alıyoruz. İstediğimizi alamıyoruz. ‘Hükümet Mersine biz tersine’ anlayışını Kırklareli’nde kıracağız” dedi. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here