Kırklareli Valisi Yaman’dan Şimşek Koleji’ne ziyaret

24
Kırklareli Valisi Mustafa Yaman Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Korkmaz ile birlikte Lülebburgaz ilçemizde eğitim ve öğretim vermekte olan Şimşek Koleji’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.
HABER MERKEZİ
Şimşek Koleji’ne ilk ziyaretini yapan Vali Yaman, okul girişinde; Lüleburgaz Kaymakamı Cemalettin Yılmaz, Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin İnce, Gaye Özel Eğitim Öğretim Hiz. A.Ş Genel Müdürü Mehmet Ali Fışkın, LİAD Başkanı Cengiz Konca ve Okul idarecileri tarafından karşılandı.
İki öğrencilerin hoşgeldiniz çiçeğini takdim etmelerinin ardından  Lüleburgaz idari erkanının ve okul yöneticilerinin bulunduğu ortamda  okul hakkında bilgi alan Vali Yaman, daha sonra öğretmenlerle birlikte okulun konferans salonunda bir süre  sohbet etti.
Yaman; “Başarınızı sıkça duyuyor ve başarılarınızla gururlanıyoruz, vermiş olduğunuz hizmet takdire şayandır. Tüm öğretmenlerimizi başarılarından dolayı tebrik ediyorum’’ dedi.
Okul öğretmenleriyle tek tek tanışan Kırklareli Valisi Mustafa Yaman kısa süreli bir sohbetten sonra okuldan ayrıldı. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here