Kırklareli Valisi Esengül Civelek ilçeleri geziyor

49
Yalova Valiliği’nden Kırklareli Valiliği’ne atandıktan ..
HABER MERKEZİ
Yalova Valiliği’nden Kırklareli Valiliği’ne atandıktan sonra görevine başladığı günden bu yana ziyaretçi akınına uğrayan Kırklareli Valisi Esengül Civelek, bu ziyaretlerden fırsat bulduğu vakitlerde Kırklareli’nin ilçelerini ziyaret ederek buradaki yetkililerden ilçe hakkında bilgiler alıyor.
Bu ziyaretler kapsamın Vali Civelek 20 Ekim 2014 Pazartesi günü Lüleburgaz İlçesi’ne giderek bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Vali Civelek İlçede ilk ziyaretini Lüleburgaz Kaymakamlığı’na gerçekleştirdi. Lüleburgaz Kaymakamı Cemalettin Yılmaz’dan İlçe ile ilgili bilgiler alan Vali Civelek’i, Kaymakamlık personeli ve İlçe Müdürleri Kaymakamlık binası önünde karşıladı.
Vali Civelek daha sonra, Lüleburgaz Belediye Başkanlığı’nı, Lüleburgaz Sosyal Dayanışma Merkezi’ni (SODAM), Lüleburgaz Ramazan Yaman Huzurevi’ni,  HEAŞ Tesisleri’ni ve TPAO Tesisleri’ni ziyaret etti.
Vali Esengül Civelek ilçe ziyaretinin yanı sıra Tatarköy ve Yenibedir Köyleri’ni ziyaret ederek köyler hakkında bilgiler aldı. İlçe ve köy ziyaretlerinde, esnaf ve vatandaşlarla sohbet edip isteklerini dinledi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here