Kırklareli Valisi Aydoğdu, Pazartesi günü yoğun bir programla Lüleburgaz’daydı

24
Kırklareli Valisi Aydoğdu, Pazartesi günü yoğun bir programla Lüleburgaz’daydı

Geçtiğimiz Temmuz ayında ilimize gelen ve son sürat Kırklareli’yle ilgili çalışmalara başlayan Kırklareli Valisi Cengiz Aydoğdu; il merkezindeki faaliyet, analiz ve değerlendirmelerinin yanısıra, ilçelere düzenlediği ziyaretlerle de yoğun bir temponun içinde görevini icra etmeye devam ediyor.

Son olarak geçtiğimiz Pazartesi günü ilçemiz Lüleburgaz’a giden Vali Aydoğdu, burada bir dizi görüşmelerde bulundu. Ilk ziyaret 65. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Şenol Alparslan’a gerçekleşti. Alparslan tarafından kapıda karşılanan Vali Aydoğdu, burada ziyaretçi defterini imzaladı ve Tugay Komutanlığı’ndaki Kore Müzesi’ni gezdi. Oldukça memnuniyetli geçen sohbetlerin ardından Vali Aydoğdu, ikinci adres olarak Lüleburgaz Kaymakamlığı’na gitti.

Kaymakam Lütfullah Gürsoy’un makamında gerçekleşen görüşmede, ilçe merkezi hakkında bilgiler alan Vali Aydoğdu, Lüleburgaz’ın stratejik ve mülki gelişimi hakkındaki değerlendirmeleri de büyük bir dikkatle dinledi.

Kaymakam Gürsoy’un yaptığı bilgilendirmenin sonrasında anlatılanlara teşekkür eden Vali Aydoğdu, son olarak Lüleburgaz Belediyesi’ne iştirak etti.

Vali Aydoğdu’yu Başkan Emin Halebak ve belediye personeli kapıda çiçeklerle karşıladı. Daha sonra Başkanlık makamına geçen heyette, Kırklareli Garnizon Komutanı Tuğgeneral Hakan Akkoç ve Il Emniyet Müdürü Mehmet Behzat Canbazoğlu’da hazır bulundu.

Belediyedeki ziyaretin ilk faaliyeti Lüleburgaz’a yönelik tanıtım filminin izlenmesi oldu.

Daha sonra Vali Aydoğdu, Başkan Halebak ve ilgili müdürlerden Lüleburgaz Belediyesi’nin çalışmalarına ve projelerine yönelik bir brifing aldı. Kırklareli Valisi Cengiz Aydoğdu’nun Lüleburgaz ziyareti, bu programın ardından sona erdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here