Kırklareli “Ünlü Ressamları” ağırlayacak

8
* Kırklareli Türkiye Güzel Sanatlar Sanat Eseri Sahipleri Meslek Birliğine (GESAM) üye olan 35 ünlü ressamı ağırlayacak.
HABER MERKEZİ
Kırklareli İl Kültür Turizm Müdürü Necmi Asan’dan alınan bilgiye göre “Türkiye Sergileri” çerçevesinde T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kırklareli Valiliği, Edirne Valiliği, Kırklareli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün katkıları ile düzenlenecek olan “GESAM Üyeleri Kırklareli Sergisi” 31 Temmuz 2015 Cuma günü Kırklareli’de Gültaç Özbay Sergi Salonu’nda saat 17.30 da açılacak. Sergi 8 Ağustos 2015 gününe kadar açık kalacak. 
GESAM Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Osman Altıntaş ve GESAM yönetim Kurulu Üyesi Nezih Demirtepe’nin koordinatörlüğünü yaptığı sergiye katılacak olan ünlü ressamlar; Demet Adalı, Can Akın, Metin İlyas Aksoy, Füsun Altuğ, Ahmet Atan, Gülay Bilge, Erdal Bölükbaşı, Nino Chıchnadze, Marina Chıchnadze, Hasan Çakır, F. Sevil Çaylak, Fahri Demir, Nazlı Er, Selma Ergün, Faziler Ertavlu, H. Gülçin Gebeceloğlu, İsmail Haykır, İsmail Helvacı, Emine Kasap Karakoç, Nursel Korkusuz, Meral Otan, Necla Önder, Canan Özdemir, Mahmut Özkoca, Fatma Nazan Özsaka, Betül Öztürk, Mediha Sözer, Nesrin Sözlemez, Ayla Tan, Cevdet Turan, Mehmet Rıza Ünlü, Güner Yamaç Boynueğri, Ali Yurtseven ve Emine Terker katılacak. (Gülcan Kutlu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here