Kırklareli Üniversitesi’nden Kırklarelispor’a tam destek

21
Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç, beraberinde Üniversite Genel Sekreteri Ergün Erbay ile birlikte 03 Haziran 2010 Perşembe günü saat 15.30’da TFF’de 3. Lig’e yükselen Kırklarelispor’un Başkanı Volkan Can’ı ziyaret etti.

HBER MERKEZİ
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Sporcu Evi’nde gerçekleşen ziyarette Başkan Can’ın yanı sıra takımın Yönetim Kurulu Üyeleri de hazır bulundu.
Rektör Prof. Dr. Mustafa Aykaç yaptığı konuşmada;
“Şampiyonluğunuzla çok önemli bir iş başardınız. Sizi gönülden tebrik ediyorum. Bizim ziyaretimizin asıl amacı daha öncede belirttiğimiz gibi sizin destekçiniz olduğumuzu göstermektir. Biliyoruz ki bu şampiyonluk çok zor şartlar ve imkânsızlıklar içerisinde elde edilmiş bir başarı. Sizi azminizden dolayı tekrar tebrik ediyorum. İnandıktan sonra başarılamayacak bir iş yoktur.
Siz takım olarak şampiyonluğa inandınız ve bunun için çalıştınız. Ama maalesef ki bundan sonra sizi çok zor günler bekliyor. Elde ettiğiniz bu başarıyı daha yukarılara taşımak için daha çok çalışmanız gerekiyor. Önünüzdeki bu zor günlerde destekçiniz olacağımızı belirtmek isterim” dedi.
Üniversite Genel Sekreteri Ergün Erbay ise yaptığı konuşmada şampiyonluğu tebrik ederek şampiyonluğun rehavetine kapılınmaması gerektiğini ve daha çok çalışılması gerektiğini ve daha çok çalışmanın şart olduğunu belirtti.
Kırklarelispor Başkanı Volkan Can ise yaptığı konuşmada;
“Sizin bugün burada olmanız bizim için en büyük destektir. Bu güne kadar destekçimiz olduğunuz gibi bundan sonra da destekçimiz olacağınızdan hiç şüphemiz yoktur. Önümüzdeki sezon bizi zor günlerin beklediğini biliyor ve bunun hazırlıklarını yapıyoruz” dedi.
Can, ilerleyen günlerde takımdan gidecek oyuncuların belirlenmesiyle birlikte transfer çalışmalarının başlayacağını da kaydetti. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.