Kırklareli Üniversitesi Spor Müsabakaları 19 Nisan’da başlıyor

18
Kırklareli Üniversitesi tarafından düzenlenen “ 5. Bahar Şenlikleri Spor Müsabakaları” 19 Nisan 2012 Perşembe günü başlıyor.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak olan spor müsabakalarına Yüksek Okullar, Fakülteler, Meslek Yüksek Okulları Basketbol, Voleybol, Masa Tenisi, Satranç olmak üzere 4 branşta yarışacak.
Yapılacak olan spor müsabakaları şöyle;
* 19 Nisan 2012 Perşembe
Voleybol saat 13.00 Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu-Teknik Eğitim Fakültesi Voleybol  
Basketbol saat 15.00 Babaeski Meslek Yüksek Okulu-Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Basketbol saat 17.00 Fen Edebiyat Fakültesi-Sağlık Yüksek Okulu
* 20 Nisan 2012 Cuma
Voleybol saat 13.00 Turizm Fakültesi-Sağlık Yüksek Okulu
Basketbol saat 15.00 Lüleburgaz Meslek Yüksek Okulu-Pınarhisar Meslek Yüksek Okulu 
Basketbol İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-Teknik Eğitim Fakültesi
* 24 Nisan 2012 Salı
Voleybol saat 13.00 Babaeski Meslek Yüksek Okulu-İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
Basketbol saat 15.00 Babaeski Meslek Yüksek Okulu-Vize Meslek Yüksek Okulu 
Basketbol saat 17.00 Fen Edebiyat Fakültesi-Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu
* 25 Nisan 2012 Çarşamba
Voleybol saat 13.00 Sosyal Hizmetler MYO-Lüleburgaz Meslek Yüksek Okulu
Basketbol saat 15.00 Sağlık Yüksek Okulu-Lüleburgaz Meslek Yüksek Okulu
Basketbol saat 17.00 Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu-İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
* 26 Nisan 2012 Perşembe
Voleybol saat 13.00 Sağlık Yüksek Okulu-Vize Meslek Yüksek Okulu
Voleybol saat 15.00 Vize Meslek Yüksek Okulu-Fen Edebiyat Fakültesi
Basketbol Teknik Eğitim Fakültesi-Vize Meslek Yüksek Okulu
* 27 Nisan 2012 Cuma
Voleybol saat 13.00 Teknik Eğitim Fakültesi-Turizm Fakültesi
Voleybol saat 15. 00 Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu-İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 
Basketbol saat 17.00 Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu-Sağlık Yüksek Okulu
* 30 Nisan 2012 Pazartesi
Voleybol saat 13.00 Sağlık Yüksek Okulu-Teknik Eğitim Fakültesi
Voleybol (Bayan) saat 15.00 Teknik Eğitim Fakültesi-Fen Edebiyat Fakültesi
Basketbol saat 17.00 Pınarhisar Meslek Yüksek Okulu-Fen Edebiyat Fakültesi
* 02 Mayıs 2012 Çarşamba
Voleybol saat 13.00 Turizm Fakültesi  – Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu
Voleybol (Bayan) saat 15.00 Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu -Babaeski Meslek Yüksek Okulu
Basketbol saat 17.00 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi – Babaeski Meslek Yüksek Okulu 
* 03 Mayıs 2012 Perşembe
Voleybol saat 13.00 Vize Meslek Yüksek Okulu-Teknik Eğitim Fakültesi
Voleybol saat 15.00 Lüleburgaz Meslek Yüksek Okulu-İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 
Basketbol 17.00 Lüleburgaz Meslek Yüksek Okulu-Fen Edebiyat Fakültesi
* 04 Mayıs 2012 Cuma
Voleybol saat 13.00 Fen Edebiyat Fakültesi-Sağlık Yüksek Okulu 
Basketbol saat 15.00 Pınarhisar Meslek Yüksek Okulu-Sağlık Yüksek Okulu 
Basketbol saat 17.00 Teknik Eğitim Fakültesi-Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu 
* 07 Mayıs 2012 Pazartesi
Voleybol saat 13.00 Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu-Vize Meslek Yüksek Okulu
Voleybol(Bayan) 15.00 Vize Meslek Yüksek Okulu-Teknik Eğitim Fakültesi
Basketbol saat 17.00Vize Meslek Yüksek Okulu-İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
* 08 Mayıs 2012  Salı
Voleybol saat 13.00 (Bayan)Babaeski Meslek Yüksek Okulu-Lüleburgaz Yüksek Okulu
Basketbol saat 15.00 Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu-Lüleburgaz Meslek Yüksek Okulu
Basketbol saat 17.00 Teknik Eğitim Fakültesi-Babaeski Meslek Yüksek Okulu
* 09 Mayıs 2012 Çarşamba
Voleybol saat 13.00 Vize Meslek Yüksek Okulu-Turizm Fakültesi
Voleybol 15.00 Vize Meslek Yüksek Okulu-Sağlık Yüksek Okulu
Basketbol Vize Meslek Yüksek Okulu-Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu
* 10 Mayıs 2012 Perşembe
Voleybol saat 13.00 Sağlık Yüksek Okulu-Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu
Voleybol saat 15.00 (Bayan) Teknik Eğitim Fakültesi-Sağlık Yüksek Okulu
Basketbol Pınarhisar Meslek Yüksek Okulu-Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu
* 11 Mayıs 2012 Cuma
Masa Tenisi ve Satranç Müsabakaları saat 13.15’de kura çekimi yapılarak aynı gün içersinde eleme usulü ile 1. ve 2. belirlenecek.
* 16 Mayıs 2012 Çarşamba
Saat 13.00 ve 15.00 Basketbol Yarı Finali
* 18 Mayıs 2012 Cuma         
Saat 11.00 Basketbol 3.-4.’lük Müsabakası
Saat 13.00 Voleybol Bayanlar Finali
Saat 15.00 Basketbol Finali        
Basketbol Final Müsabakası’nın bitiminde tüm branşların Kupa ve Madalya Töreni yapılacak. (ş)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here