Kırklareli Üniversitesi Öğrenci Konseyi toplandı

25
Kırklareli Üniversitesi öğrencileri tarafından oluşturulan Öğrenci Konseyi ‘nin yeni yönetimi geçtiğimiz günlerde belirlendi.
HABER MERKEZİ
Yeni göreve başlayan Öğrenci Konseyi Üyeleri tanışmak maksadı ile 06 Aralık 2011 Salı günü Kırklareli Üniversitesi Rektörlük Alt Salonu’nda bir toplantı düzenledi. 
Düzenlenen toplantının açılış konuşmasını yapan Kırklareli Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Ekrem Fidan, yeni oluşturulan yönetimde yer alanlar ile birlikte üniversite öğrencilerinin sorunlarının çözümünde ellerinden geleni yapacaklarını belirterek şunları kaydetti: 
“Bugünkü Konsey Toplantımızı tanışmak maksadı ile düzenledik. Öğrenci Konseyimiz Yönetim  Kurulu’nda Başkan Yardımcıları Erdem Buğra Ayata, Genel Sekreter Yasemin Buğu, Sayman Yunus Kuruş, Halkal İlişkiler ve Bilişim Sorumlusu Gözdenur Gamsız, Çalışma Grupları Sorumlusu Rıfat Kavi, Dış İlişkiler Sorumlusu Esat Aldemir, Eğitim Sorumlusu Burak Yenilmez ve Sağlık, Spor ve Kültür Sorumlusu Necmettin Bingöl yer alıyor. Divan Kurulu Başkanlığı’nı Muzaffer Yılmaz, Başkan Yardımcılıkları’nı Yusuf İnce ve Adnan Yabar yürütüyor. Denetleme Kurulu Başkanılğı’nı Nurettin Kızıl, Üyeliği’ni de Musa Demirdaş ve Ömer Ermen yapıyor.
Amacımız arkadaşlarımız ile beraber üniversitemizi dahada güzelleştirmek ve geliştirmektir.  Birlikte hareket ederek olabilecek olaylara çözüm aramayı hedefliyoruz.  Faaliyetlerde birlik ve bütünlük içerisinde bulunmaya çalışacağız. Konsey üyeleri olarak birbirimizle sürekli iletişim halinde olacağız.”
Daha sonra toplantıya katılan Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç’ta üniversite öğrencilerini sevdiklerini ve her türlü sorunlarının çözümünde birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını dile getirdi. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here